• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa S1 top10, top5, odkazy

DeletedUser2502

Guest
Tomu nevěř....:cool rozhodnuto není a ještě dlouho nebude, ale jisté je že Dami tu bude stále
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ale O.V.M. Vám dost dýchá na záda :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser26337

Guest
První v příčce hřebříčku může bejt kdo chce. Ale, jedno je jisté a to to že svět nevyhraje žádnej kmen. Jelikož se k tomu nikdo nemá a tenhle svět je "neaktivní" :) a neaktivním ještě dlouho zůstane když se nikdo k ničemu nemá.
 

DeletedUser28133

Guest
proto sem taky skoncil... kolem me byli jen spojenci a soukmenovci... a rozbijet spojenectvi nebo podrazet kmen?? to meli ve zvyku jini... :pardon btw kdyz jsme spolu jednali za koho si kopal??
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tak když je klid, tak si aspoň "pokecáš" s ostatními - společné fórum je dobrý výmysl :)
 

DeletedUser28133

Guest
tez fakt mno ale zase... to uz mi za to nestalo... navic furt poslouchat ta kazani skym se bavit a skym se nebavit:-D ale rad bych se tam zas aspon na chvili podival... nevite o nekom kdo chce nechat propustit ucet?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Možná ... pokud to myslíš vážně, ale zbývá mu jedna vesnice.
 

DeletedUser28133

Guest
nechci hrat.. mozna se jen podivat a trochu pokecat se staryma znamyma:):)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Podle nových pravidel je možné oficiálně přenechat účet, ten hráč končí - takže to by ti jedna vesnice mohla stačit ...
 

DeletedUser26337

Guest
Stačit by mu mohla na 100%, :)) A Pucma kopal jsem dřív za Psyche, ale ted už tam nehraji jsem tam jako pepa009 Ted tam vedu neco jinýho zábavu pro většinu kmenů :D i když to tam nějak utichlo vyjadřují se tam většinou jen ti a samý což je škoda :(

Mám tam asi 3-4 vesnice. A přihlašuji se jednou za X let :D
 
Nahoru