• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa S1 top10, top5, odkazy

DeletedUser2029

Guest
... tak U_rvvl uz neni v prvni petici, coz mne prijemne prekvapilo ...
To je obráceně. NEBYL. Nebyl v době, když jsem sepisoval tabulku a barvy. Teď je.
Body, mapa, se sice automaticky překreslují 4*denně, ale to pořadí (a top5-top10) už automatickou změnu nedělá. Takže tu jsou staré hodnoty, z 28.8.

A právě proto, že se to dělá ručně a dělám to jen občas, tak jsem vždy raději, když to vydrží trochu déle. A původně jsem chtěl letos každého 1/4 roku měnit. Ale nedodržel jsem to. A teď zase uplunul 1/4 rok od poslední změny. Jenomže právě teď dochází k větším pohybům v tabulce, tak sám nevím. Aktualizovat na něco, co (no asi ne) brzy zastará nebo se bude měnit více, nebo počkat. Třeba až do ledna, do 1.1.2010?
 

DeletedUser2029

Guest
Po 5 měsících (bez pár dní), update tabulky a barev.
 

DeletedUser2029

Guest
Hrabal jsem se v databázích a konečně dotáhl do konce správné interní kódování speciálních znaků (s diakritikou - ěščř...). Interně (utf8 vstup zapsán opravdu jako utf8 položka v databázi).

Ovšem projevilo se mírně pomrvenou češtinou v některých výstupech (např. v upraveném pořadí hráčů). Opravil jsem to. Ale pokud bych na něco zapomněl či pokud by se v některých výpisech ukazovaly špatné CZ znaky, informujte mne. Chyby nevylučuji.
 

DeletedUser28133

Guest
nj nj kdyby ti palicaci s fenixu tak neprodavali svoje jedince pak by to vypadalo jinač:-D
 
Nahoru