• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser

Guest
Vzhledem k četným dotazům uvádím ještě zde, že těmi zrádci jsou kmeny, z kterých se teď skládá

ILU - ukázka donebevolající zbabělosti.

Všech ostatních se bojí, troufnou si jen na Gondor, ve kterém jsou převážně děti, pro které jsou přece hry původně určené.

Navíc ještě slizké vedení ILU vyjednává o převzetí diplomacie těch spojenců, kteří se k nim připojili, nemá ani tu odvahu jednat narovinu. Jsou pouze trus na mapě, nic jiného.

Vyzývám tímto všechny, kdo máte s těmito sraby mírové smlouvy - nebojte se jich, zrušte mírové smlouvy, některé záležitosti již jsou dohodnuty, přidejte se i vy ostatní. Protože ILU zjistili, že na to nemají ve férovém lokálním boji, mají teď na mnoho dnů úplně nesmyslně významnou část armády na cestě - ti srabi to posílají, jako-by bojovali proti centru ;-) . O podrobnosti - kteří hráči, vesnice a tak, si pište ve hře na Aragorrn .

No, a možná, že nakonec i animovaná mapa bude a bude možná ještě hodně zajímavá...
 

DeletedUser

Guest
Muzu rict ze si me rozesmal..ILU s vama nikdy spojku ani DON nemelo tak nevim co tu brecis...Dokonce i ja jsem byl proti tomu aby zadna spojka nebyla..Protoze mate u vas 450 farem,tim padem by nasi clenove nemeli co zabirat..

PS:Dej sem fakta ty borce,a ne jen ubohe kecy

Rekni mi jeden duvod proc by s vama meli mit nejakou dohodu?Heh?Podivejte se na sebe,jste jedna farma za druhou..Ale koukal jsem u vas na forum jak tam pises ze by si chtel s ILU mit nejakou dohodu..Ze by ze strachu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Co jsem řekl, to je pravda. Doporučuji pečlivě číst příspěvky, než plácnete nějakou hovadinu. Při fúzi je běžné, že se diplomacie převádí, zejména, byla-li aktivní. Ale neboj, likvidace ILU bude rychlá, píší další a další.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kdyby si mel jiste informace tak by si vedel ze se kvuli fuzi nejaka diplomacie meni,ale to ze ty tu placas kraviny to je jedine tvuj problem..

PS:Stale nevidim duvod proc s vami spojenectvi,tohle je valecna hra,a jestli se ti neco nelibi tak ji nehraj
 

DeletedUser17284

Guest
Zklamani

Ja i Ostrozok jsme za tebe lobovali v kmenove rade, stacilo nejakou dobu byt trpelivy.

Ale po tom, co jsem cetl co pises ve foru vaseho kmene, co vsude roztrubujes a ze hledas proti nam spojence napric politickym spektrem, tak uz dohodu neni mozna.

Stacilo, aby si s nami normalne vyjednaval a ne po okoli plival jedovate sliny.
 

DeletedUser

Guest
Tak alespoň se nám to tu pohnulo. Jinak, to zde od Spekosaura je další slizárna.

Smlouva byla zavržena o mnoho dnů dříve, než jsem byl nucen informaci o jejich skutečných úmyslech sdělit světu. Nechtějí spolupracovat se spojenci, zbytečně vyplýtvaly cca 1200 útočných vesnic a to jen na Gondor. Kdyby se jich pár dohodlo a každý by podobnou silou udeřil na nepřítele, určitě by to mělo lepší vliv. Prostě si hrabou na svém písečku a jak sám velký Spekosaur řekl, nezajímají je zájmy spojenců.

Připomínám, že o spojenectví s námi jako první a opakovaně žádala jejich akademie. A tak jsem jejich žádost postoupil ILU. Poté došlo k fůzi NN a dalších našich spojenců s ILU. A tak jednání pokračovala. Mezitím se ale připravovaly hromadný útoky a zamlouvaly vesnice Gondorčanů - takže hnus, k poblití.

Máme u nich totiž mnoho přátel, kteří tuto zradu neuznávají a proto přesně víme, jak vše probíhalo.

Tak se tu mějte. Hra skutečně až příliš vykresluje povahy občanů našeho národa, a to mě velmi zneklidňuje. Ahoj.
 

DeletedUser17284

Guest
kmen GA nikdy nebyl nasim spojencem, jednani bylo preruseno pote co zacali proudit vase hanlive vyroky na nasi adresu.
 

DeletedUser

Guest
To byste se divili, kolik hanlivých výroků na vaši adresu obdržím od hráčů vašich současných spojenců. Nesnáší toiž vaší příliš malou odvahu. Výroky hráčů ale nemíchám do vyšší diplomacie. A to co vy máte ve fóru taky do diplomacie nemíchám.
 

DeletedUser

Guest
na silnejsi se vzdy musi zarlit vid Aragorne?Jojo ta ceska zavist,jeho kmen stoji za velky ho.vno tak musi blit neco na ostatni..
 

DeletedUser

Guest
na silnejsi se vzdy musi zarlit vid Aragorne?Jojo ta ceska zavist,jeho kmen stoji za velky ho.vno tak musi blit neco na ostatni..

Opravdu ubohé. Jak vidíš, Spekosaure, výroky hráčů do diplomacie nepatří. Kdyby si to zkusil s tebou na nějaký čas vyměnit, určitě by to už nikdy neřekl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru