• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser

Guest
Ty si tu zacal hazet spinu..Jojo jde jen videt jak o tu spojku s ILU stojis,chces schovat totiz ty svoje farmy z kmene..
 

DeletedUser

Guest
O spojku si řekla vaše akademie, také si jednání vynucovala ta fúze. Kdyby se tak nestalo, pravděpodobně by se s vámi nikdo nebavil. A v době jednání naši měli omezené útoky jen na nutnou obranu.
Já jsem neházel špínu, řekl jsem pouze čistou pravdu. Jak jsem tak poznal vaší velmi malou míru odvahy, čekal bych, že zachvíli začnete jednat s CQS a to se teprve pořádně nasměju. Jen si to užijte, za vaší hru se každý musí stydět.
 

DeletedUser

Guest
Pri posledni akci CQS kdy CQS vyslalo na jednoho naseho hrace 1000ostrych a nevzali ani ves,takze strach z nich nemame,to si myslel?
 

DeletedUser

Guest
Pri posledni akci CQS kdy CQS vyslalo na jednoho naseho hrace 1000ostrych a nevzali ani ves,takze strach z nich nemame,to si myslel?
Trochu to uvedem na pravou miru!
Ano cqs na vas poslalo 1300 utoku,a vysledek byl 2:2,tak ze nulovi
Nemam nic proti ILU,spoluprace funguje,jen je nekdy potreba vylozit karty po pravde,ze?
 

DeletedUser

Guest
Tady me nekdo nepochopil..Ano oni nam vzali 2 vesky ale my jsme si je dobyli zpet tak je to vlastne jako by nam nic nevzali..
 

DeletedUser3219

Guest
vítej matýsku :) ... pomalu se nám to tu hustí "politickými špičkami" ;-)

...teď si ďoubnu do vosího hnízda :-D, koukej:

"Myslím, že nejlepší by bylo, kdyby *K*N* a ILU přestali kravit, dohodli se s CQS, přibrali menší kmen (jako nás) a konečně svrhli LFFF tam kam patří - do propadliště dějin ;-)

..jenže na to je tu asi moc strachu a moc ega ;-)
 

DeletedUser

Guest
vítej matýsku :) ... pomalu se nám to tu hustí "politickými špičkami" ;-)

...teď si ďoubnu do vosího hnízda :-D, koukej:

"Myslím, že nejlepší by bylo, kdyby *K*N* a ILU přestali kravit, dohodli se s CQS, přibrali menší kmen (jako nás) a konečně svrhli LFFF tam kam patří - do propadliště dějin ;-)

..jenže na to je tu asi moc strachu a moc ega ;-)
Dekuji za poklonu,a hezke privitani
 

DeletedUser6343

Guest
Bětka má strach? :D já myslel, že H2so4 ovládne S2, ne? .... vlastně s -IMP- .....měl to být převrat v dějinách tohohle serveru...aspoň to tak vypadalo z tvých příspěvků ;)
 

DeletedUser17937

Guest
zdravím všetkých

myslím si, že niektoré veci by sa nemali šiť horúcou ihlou. Myslím si, že ani vzťah *K*N a ILU nebude taký zlý ..... aj keď sa môžem mýliť

Myslím si, že by bolo prospešné pre všetkých dodržiavať svoje záväzky. Možno som staromódny :D
 

DeletedUser3219

Guest
strach? to ne, tohle je jen hra :D

jinak mám dojem, že každej kmen a skoro každej hráč se snaží vyhrát, ne? O tohle tu jde....
no a každej, kdo chcve vyhrát musí buď LFFF porazit, nebo se s nima spojit.... já samozřejmě chci, aby se jim po našem boku postavilo co nejvíc lidí :)

svoje úmysly nijak neschovávám....:rolleyes:
 
Nahoru