• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

MORAVA ... krásná zem

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Fakt mi to nedá, ale musím na Tebe reagovat.

Jako Moravan nemám rád české nacionalisty....

Touhle větou, si mne opravdu, ale opravdu velice pobavil ! :lol:lol:lol
Hele,...mne tak napadá - čteš po sobě vůbec to, co tady Ty sám osobně píšeš ???

Všechny tyhle Tvoje bláboly a kydy jsou až tak nacionální a vcelku extremistické, že si až říkám že ti není hanba tohle vkládat na nějaké herní forum, kde to žere jen pár Tvých nejbližších dualúčtů...
Sorry, ale musím to tak říct, když ti to na rovinu nikdo ještě neřekl.

Ty nemáš rád český nacionalisty :rofl a sám nás tady tím zahlcuješ informacema o tom, jak neuznáváš českou vlajku a hymnu...a že pro tebe existuje jen moravská historie a ne celek jako Čechy a do finiše vložíš větu "
...
Takto by to mělo vypadat.
Podporovat zdraví národní patriotismus všech.

Moravanů,Slezanů tak i Čechů.
Aby tuto republiku společně budovali. :hi

Vždyť Ty bys čechům ani nedal příležitost, haha.
Tondo - vocamcaď pocamcaď !

Nikdy jsem si nepřipustila, že existuje nějaký rozdíl mezi Prahou a Brnem (pouze jen ten že u nás valej tramvaje a u vás jezdíjó šaliny...), ale ty mne vážně utvrzuješ v tom, že ten problém je docela velkej a rozhodně není tady na západě od Moravy....

To zas bude mínusovejch reputací - poslužte si - aspoň uvidím, že neuznáváte názory nikoho jiného :hi
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Ty nemáš rád český nacionalisty :rofl a sám nás tady tím zahlcuješ informacema o tom, jak neuznáváš českou vlajku a hymnu...a že pro tebe existuje jen moravská historie a ne celek jako Čechy a do finiše vložíš větu "

Co to meleš za nesmysli já že neuznávám Českou státní vlajku nebo hymnu.
Kde jsem to napsal ???

Naopak jsem tu zdůrazňoval že se mne Česka hymna líbí.
Jen ji nepovažuji za svou protože to není hymna Moravy mé země.
Jako republikovou ji UZNÁVÁM. :hi

I když upřímně ta současná republiková není Česká vlajka, ale Československá.
Češi mají jinou vlajku ... psal jsem zde o ní též.

a že pro tebe existuje jen moravská historie a ne celek jako Čechy"
Vidíš to sama se přiznáváš teď k tomu že Moravu považuješ za Čechy.
Proč tomu tak je ???

Proč si pořád pleteš pojem REPUBLIKA a ZEM.
To jsou DVA zásadní rozdíli.

Německo a jiné státy mají jeden stát a v něm více zemí.

Českou Republiku máme společnou a je třeba za ni bojovat a podporovat ji.
Ale zemi máme každý jinou po staletí.

Proč nám Češi vnucují všetně Tebe to,že my tu na Moravě jsme Češi a ne Moravané.
Nelíbí se Ti moje názory OK máš na to právo.
Jsem podle Tebe extrémista OK.
Ty jsi podle mne extrémista též.

Tohle je jeden s mnoha typický příkladu Českého nacionalismu,který se mne nelíbí.
S dresů servali státní znak ČR a nechali si tam čistě jen LVA.
Není to projev nacionalismu ???
Chceš mne nadále tvrdit,že tomu tak není ???

Proto jsem napsal,že nemám rád české nacionalisty.
Omlouvá Tě snad jen to,že jsi Češka a nevidíš pohled z druhé strany.

Kdyby si tam dali Orlicu byl by to opačný extrém.
Víš kolik by řvalo Čechů,že je to zrada na celé české republice.
Mne jako Moravanovi se má líbit že tam jen lev a moji zem Moravu tam nevidím.
Proto nepodporuji a nefandím tomuto mužstvu.
[SPOIL]
FACR060612.jpg
[/SPOIL]
Proč nemůžou Češi pochopit,že Moravané jsou jejich bratři.
A při jakékoliv zmínce o Moravě a Moravanech IHNED na ně útočí a řvou separatista či nacionalista,

Takové lidi považuji já za České nacionalisty a šovinisty a takovích tu žije v ČR hodně.

To že nevynáším do nebe LVA které ho uznávám,ale Orlicu.
Neznamená že nejsem dobrým občanem tohoto státu.

Vždyť Ty bys čechům ani nedal příležitost, haha.
Tondo - vocamcaď pocamcaď !

Já Čechem nikdy nebudu tak jako Ty nikdy nebudeš Moravankou.
Já Ti své Moravanský nevnucuji proč Ty mne to svoje ANO.

Ve společném státě Moravanů a Čechů / ČR / je třeba bok po boku držet při sobě a je to přímo naší povinností.
V roznosti nacházet společnou jednotu ...

Typický příklad arogance je naprostá mediální IZOVACE a snaha nás Moravany počeštit,aby Moravané zapomněli na svůj původ.
Češi už to zažili s Němci a jak proti tomu hrdě a statečně bojovali.
Vyvrať mne to,že se pletu a já se Ti OMLUVÍM.:blush

... ty mne vážně utvrzuješ v tom, že ten problém je docela velkej a rozhodně není tady na západě od Moravy.
Ano máš pravdu je to problém a tento problém každým dnem narůstá.

Pověz mne ...
Může být podle Tebe :blush

- Moravan hrdý na svůj národ a zem aniž by ho kdokoliv označil za EXTRÉMISTU.
- Má právo Moravan na základní škole se učit o dějinách své země a ne jen o zemi Čechy a nejbližšímu okolí Prahy jak tomu dnes se děje.
- Má právo Moravan na svoji zem a vlast
- Má právo Moravan žít v této zemi
- Má právo Moravan opěvovat svoji zem aniž by mu Čech za to nadával
- Má vůbec Moravan nějaké práva ???

Kvítku já se tu s Tebou nechcu dohadovat ... Máš na to jiný názor jako já.:hi
Přijímám ho .... Prosím příjmy Ty můj.

Už jsem to tu jednou napsal:
[SPOIL]
S České strany slyším jen negace a opovrhování v lepším případě nezájem s té Slovenské vřelost a povzbuzení.
Možná je to dáno i tím,že Slováci si přišli ústrky podobnými těm,které teď posloucháme my Moravané.
Kdyby kdokoliv z Vás věděl o nějakém jakémkoliv pozitivním počinu :yeahČechů vůči nám Moravanům.
Prosím dejte to zde na fórum já o ničem takovém nevím a je mne to ze srdce líto. :(
[/SPOIL]
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Vidíš to sama se přiznáváš teď k tomu že Moravu považuješ za Čechy.

Ano - Morava hezkejch pár let patří do České republiky a já to tak i beru. Čemu se furt divíš ???

Uvedl jsi Německo jako zemi s více spolkovými republikami.
Denně přicházím do kontaktu s lidmi s celého světa a němci jsou v nich velice zastoupeni.
Když se jich ptám, odkud jsou, tak mi každý řekne, že z Německa a ne že je třeba z Hesenska...omg.
Možná si lehce pleteš pojmy spolková republika a kraj.

Je mi jedno co máš v občance - možná moravskou národnost kterou jsi nezískal narozením, ale přihlásil ses k ní (narodil ses s národností českou), ale pořád žiješ v České republice, jako my všichni ostatní.

Slova nacionalismus, nesnášenlivost, hanobení a extremismus - si sem na forum zavedl jen Ty sám.
Dál s Tebou opravdu nemá cenu polemizovat, bo Tobě to jen dělá dobře, když ukazuješ jak jsou češi zlí, nechápaví a netolerantní.
Jo a ještě - fakt je mi jedno, co má nějakej tým na dresech. Sport fakt nesleduju. Tam je to spíš si myslím o výkonech a fandění a ne o dresech.... :pardon

Jestli se necejtíš v České republice dobře jako doma,...tak se odstěhuj třeba klidně do svahilska a tam svoji národní nenávist můžeš kázat třeba adolescentním křovákům.

Můj názor nezměníš - tento topic sem na forum NEPATŘÍ.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Já už jsem to tu jednou Habrtonovi dal na chvíli k ledu a vidím, že budu muset dát na trvalo. Dostal výjimku na to, že bude seznamovat s Moravou - s jejími krásami, památkami, zajímavostmi. Ale on cokoli převede na nacionalizmus.

Mimochodem, jestliže jde o státní setkání - tak chodit tam s vlajkou, která není státní, není nic jiného, než nacionalistická provokace. Buď rád, že Vás jen vykázali.


Do vyřešení v týmu, zda toto zde vyřadit z fóra trvale, uzamykám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru