Nápady na zlepšení hry

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Vážení hráči,

v roce 2017 i nadále počítáme s tím, že se budeme snažit hru zlepšovat a přidávat zajímavé funkce, které by vám mohli pomoci či hru ulechčit. Ještě, než se do čehokoliv pustíme, rádi bychom slyšeli vaše názory - Co a proč je potřeba zlepšit/změnit? Budeme rádi, když vaše názory rozepíšete (klidně můžete dodat i nějaký screen).

Vývojáři hry z německé firmy InnoGames chtějí slyšet vaše názory, tak budeme rádi, když se o ně s námi podělíte. Ty nejzajímavější návrhy budeme tlumočit přímo vývojářům hry do Německa!

Děkujeme!

Lord Huntero

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Myslím, že by nebylo na škodu, když už je nový systém pro paladina. Zavést jej i na casual. Casula a Casual2 jsou již světy, které se dosti vyšvihly a tudíž by nebylo na škodu udělat Casual nový - právě s těmito novými updaty :) Na casual 2 denně přibyde celkem dost hráčů a denně jich i celkem dost zbarbaří, protože očekávají něco víc.
Viz zmínka o novém systému :)
Třeba semnou někdo nebude souhlasit :) Ale sem z těch lidí, kteří prostě na klasickém světě nemají šanci vzhledem k hráčům, kteří kupují prodávají atd za PB. Proto je pro mě Casual lepší :) A hlavně více v klidu :)

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Nový Casual můžeme spustit až ve chvíli, kdy bude ten současný Casual 2 zaplněný hráči po celé mapě, což bude trvat ještě dlouho.

Nemůžeme spouštět Casual kvůli každé novince ve hře, to by tady bylo za chvíli přecasualováno :D

Willibald

Zkušený uživatel
VIP
Inventář

Polemizoval jsem v kmeni o předmětech v inventáři - shodli jsme se na tom, že by bylo dobrým vylepšením hry, kdyby se předměty daly darovat nebo směňovat (podobně, jako to jde u vlajek).

Ve hře je dost způsobů, jak tyto bonusy získat, ale každý hráč má jiné potřeby - někdo je útočník, někdo potřebuje hlavně obranné bonusy - prostě spousta jich zůstává zbytečně nevyužito...
Proto jsem se rozhodl sem napsat - třeba nebudu sám, komu by se to líbilo ;)

michal433

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Je pravda, že se mi zbytečně hromadí obranné předměty a to ikdyž je plýtvám kdykoliv můžu. Nemluvě o tom, že s denními odměnami budu dostávat tyto předměty pravidelně a jejich počet v inventáři ještě zvětší :/. Takže pokud je realizace takové možnosti alespoň trochu možná, tak jen do toho ! :)

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Některé položky (např. prémiový účet) lze darovat jinému hráči, ostatní nejdou z jednoho důvodu. Je to zneužitelné. Hráč by si mohl vytvořit více účtů, získávat spoustu odměn z různých událostí a pak si to přeposílat na jeden účet a být tak silně zvýhodněn oproti ostatním hráčům. Určitě tedy neplánujeme to povolovat.

Willibald

Zkušený uživatel
VIP
Pokud by to bylo možné jen v rámci jednoho světa, je riziko takového počínání mizivé :) Multiúčty support celkem úspěšně odhaluje.

Apropo - když to jde u premia, proč by to nemohlo jít i u bonusů ;)

michal433

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Něco takového se dá určitě snadno ošetřit. Navíc silné zvýhodnění může hráč získat už jen tím, že dostane "akční nabídku". Kde - myslím - není limit na počet daných balíčků (až teda na peněženku a zdravý rozum jedince) a hráč teda může získat obrovskou převahu oproti ostatním kteří tuto nabídku nemají, nevyužijí anebo využijí v menší míře. - já osobně tuto nabídku za půl roku obdržel jednou, ale vím že někteří hráči ji měli za stejnou dobu i 3x (což je znatelný rozdíl)
obrázek nabídky :

Shedd

Zasloužilý veterán
Registrovaný uživatel
Nové grafické úpravy pro prémiové body.

Svět začne ve čtvrtek a za 2 dny už tam je šlechtický kolotoč i ty denní bonusy jsou vtipné, na světě je sedmidenní protekce, ale hráč získá hned dvě zvýhodnění na obranu.:D On je problém, že něco takového vůbec je.;)

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Pokud by to bylo možné jen v rámci jednoho světa, je riziko takového počínání mizivé :) Multiúčty support celkem úspěšně odhaluje.

Apropo - když to jde u premia, proč by to nemohlo jít i u bonusů ;)
Bohužel to o odhalování není pravda. Znám větší množství případů, kdy porušování pravidel na světě nebylo potrestáno nebo bylo "odhaleno" na základě udání jiných hráčů, v některých případech spíše vybrečené větším množstvím nepřátel daného člověka. Nejedná se zdaleka jen o multiúčty, ale i o oficiálně zakázané duály, nepovolené skripty nebo upravené prohlížeče, špatně předané účty, programy na stavbu budov apod.

Když jsem hrál během týdne na jednom speedu, vyskočil mi nějaký dotazník od Inna - vyplnil jsem :D Že ale reálně dají na něco, co jsem napsal (hlavně do volných odpovědí), je ale nepravděpodobné - přitom některé návrhy se netýkají jen omezování prémiových funkcí, zlepšení administrace systému classic a speed serverů apod., ale jsou tam i věci jako "když se v hlavní budově odpočítají suroviny potřebné pro zadání stavby určité budovy, automaticky naskočí "Postavit", ale u kovárny a výzkumů je potřeba refreshovat stránku, aby na výzkum šlo kliknout" apod.