• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahoj,

teď mě napadl dobrej nápad který, by byl super jak se začína nový svět tak by určitě bylo lepší udělat něaké hromadné pozvání pro hráče protože ja když, chci pozvat každeho u koho to jde tak musím vyklikávat u každýho extra a je to zdlouhavé a když kliknu stranka se restartuje a já musím jed lištou o5 dolu abych mohl a tak to je co hráč. No kdyby se udělalo hromoadné pozvání na svět tak by se kliklo pouze 1x a bylo by.
 

DeletedUser25426

Guest
No snad tě to klikání nezabije :D

To myslím není nutný - je spousta důležitějších věcí, který potřebují ve hře doplnit nebo opravit
;)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Pokud zveš staré známe, tak co vím, tak stačí kliknout na Pozvat a nic víc nemusíš řešit, takže v tom žádný problém nevidím.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
jenže klikam všechny a mám tam x lidí na stránce a někteří to mají zablokováné že se ti oběví tento hráč si nepřeje byt zvaný. No tu jde o to že to je celkem zdlouhavé a namáhavé :D
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
No a co přeba přenos kmene na další svět bylo by fajn kdyby se tam přenesl i ten systém ad se to nevypisuje znova jako fora a interní atd :) ale, jenom možnost pro ty co chtěji ;)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Upřímně, ty bys tuto možnost využil? Nemyslím si. Na co ti bude přesouvání příspěvků například o diplomacii na jiném světe nebo o podpoře? :D
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Jj jedná se o tituly a statusy mám je dané víš a tak se vše vypisuje aggain :)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
No a co si to tak překopírovat například do poznámkového bloku a poté to jen znovu vzít a vložit to na fórum nového světa? Ať toho máš sebevíc, nezabere to víc než 5 minut. ;)
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Víš, mám fórum ohromně rozšířene a použivivám jak Forum pro DH tak i Skryte to neni jen tak . A těch témat mam celkem dosti . A navíc tam máš barvy a textury atd jedná se o to že bych musel každé téma extra rozkliknout a zkopírovat a když, jich tam máš tak v 1 6 temat v 2 5 a ve 3 3 tak to neni jen tak . A věř my že je horší a pracnější to tam dát než to pak smazat to tema smazes za par vteřin ale, když to tam chceš dát to ti zabere celkem dost času ale, když ti řeknu pravdu tak alspon mam dojem že kdysy dávno to tak fungovalo :) .

v poho
Aby, to bylo přehlednější jsem smazal ty smiles :) .

Když, ti to řeknu stručně jedná se o to že když, máš těch témat dost přebas v 1 kartě 6 téma v druhé 5 a ve 3 3 témata tak je toho celkem dost Víš .
 
Naposledy upraveno:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Nebudu ti lhát, úplně jsem se v tom tvém textu ztratil. Každopádně počkej na vyjádření Kozmiho, on má rozhodující slovo.
 
Nahoru