• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
gimi4: Obrázky lesů, jezer apod. jsou pouze ilustrativní a neplánujeme je zakomponovat dle tvého návrhu.
 

DeletedUser30368

Guest
Tohle by bylo jen menší zpestření, samotný význam by byl nulový. Daleko více surovin získáš efektivním využíváním trvalých podpor, které prostě nikdo nedělá jak by měl :D :D, to jen tak mimo téma :D
 

Deleted User - 4022406

Guest
Nevím, jestli se tu už někdo někdy ptal, ale zvažuje se možnost spojit kmenový chat mezi spojeneckými/sesterskými kmeny? Docela škoda, že to nejde.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
co já vím, tak plno lidí má chat vypnutý..
spíše bych uvítala spojit výměnu vlajek se spojenci/akademiemi..
 

DeletedUser44268

Guest
Proč mají všechny budovy po dosažení 3. stupně červené střechy, ale stáj a kasárna mají stále žluté? :)

Lepší by to bylo, kdyby měly všechny dostavěné budovy ve vesnici červené střechy :)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
mě se taky líbí různobarevné.. :) jako v realitě... nesnáším satelitní městečka, kde je všechno stejný :D
 

DeletedUser44268

Guest
Pro mě to je zase jako pěst na oko :D

Líbí se mi, že když budova dosáhne určité úrovně, tak se opticky vylepší a střecha se zbarví na červeno. Proto mi to chybí i u stájí a kasáren. Pak mám furt pocit, že budova není dostatečně vystavěná..
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
proč zrovna na červeno :D mě je to fuk, já stejně nestavím do plna :D já si nechávám místo na alespon 8000 seker, 3500 LK a 300 bera+4 noblíky :D
 
Naposledy upraveno:
Nahoru