• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na nové soutěže

DeletedUser

Guest
:hi:hi:hi:hi:hi:hi:hi:hi
Co třeba:
Vyrobit si obrazek GIF(jako pohyblivý obrazek)
ale musí být spojeno s DK :diablo
 

DeletedUser

Guest
Když už je řeč o pohyblivém obrázku, musim se pochlubit, že jsem taky jeden natočil s kamerou speciálně nastavenou, namalovaným pozadím a pár kouskama papíru. Trvalo to 9 dní a film má celkem 2 minuty a 18-19 vteřin, ale mě se líbí víc, než všechny ostatní na celým světě. A i tak jsou některý střihy na počítači špatně propracovaný a moje nehtama posouvací animace sem tam v detailech i sekavý.:cool
 

DeletedUser

Guest
Stačí mať kvalitný grafický editor (photoshop, gimp, paint.net, ...) a tam sa to dá ľahko a krásne urobiť.. ak vieš samozrejme ako...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
GIMP jem si stáhl, ale samozřejmě nevím jak na to a dlouhé návody se mi nechce číst ... nejde to nějak jednoduše a srozumitelně vysvětlit? Vždy se rád něco přiučím ...
 

DeletedUser

Guest
To jste celý vy :cool Rád bych vám poradil, že zajímavější a zábavnější je dělat animáky jen s kamerou a s papírovejma panáčkama po pozadí, než u toho sedět zase u počítače.
 

DeletedUser

Guest
návrh: kdo vyxmyslí nejlepší kofiguraci světa/speedu. Co na to říkáte???
 

DeletedUser

Guest
Mě se to nějak moc nelíbí.Ale pravda je, že by soutěž už mohla byt.
 
Nahoru