• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nefunkční skripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25426

Guest
No a nemáš zakázaný vyskakovací okna? To by ti nešel...
 

DeletedUser39609

Guest
ty mi normálně vyskakujou...aspoň teda když jsem klikl na přílohu u tohoto fóra...tak okno normálně vyskočilo...
 

DeletedUser25426

Guest
Super :). S nastavením se musíš nějak popasovat, v angličtině ;)
 

DeletedUser40012

Guest
a funkční script na vyhledávání šlechty by nebyl? Jsem bez něj jak bez ruky :-(
 

DeletedUser38329

Guest
a funkční script na vyhledávání šlechty by nebyl? Jsem bez něj jak bez ruky :-(
:)

Ahoj, tento script je vlastně zabudován ve hře. Pokud máš postavené šlechtice, otevřeš v jaké koliv vesnici panský dvůr, a vidíš tam :
- Stávající šlechtici:12
a na to číslo klikneš, a zobrazí se ti to.
 

DeletedUser25426

Guest
Ale to je jen slaba nahrazka toho, co umely nase scripty, nez nam je INNO svymi update znehodnotilo - vyhledat vesnice se slechtou doma a na ceste, zaradit je do skupiny... Takze si je mohl videt i na mape, a prace pri vetsim poctu slechty byla velmi jednoducha a prehledna...
Bohuzel, nenasel se nikdo, kdo by scripty aktualizoval :(
 

DeletedUser40012

Guest
Díky, přes panský dvůr to teď dělám, ale jak píše Willibald - ten script co kdysi fungoval se s tímhle nedá srovnávat. Mám k dispozici spoustu šlechty různě po světě a tohle vyhledávání přes panský dvůr je v takovém případě hrozně zdlouhavé...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru