• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nejhorší film

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27491
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Nejhorší film? Je jich více, většinou jsou to blbý slaďáky, ovšem nejhorší je sága High school musical 1,2,3 což je demence 1. stupně.
Jinak Kill Bill je stejně jako všehno od Tarantina TOP! .))
 

DeletedUser

Guest
Mě zklamal film Klik: život na dálkové ovládání. Na serveru píšou, že je to komedie. Ovšem ta část která má být komedie je velice najivní.:bad A ta druhá část není přirovnatelná ke komedii ale spíš k nějakýmu "smutnýmu" filmu pro holčičky.:cry
 

DeletedUser

Guest
My když jsme to sledovali se třídou, tak holky na konci bulely a já se šíleně tlemil :D
 

DeletedUser7531

Guest
Héééééj! Já nejsem žádná holčička! Ten film se mi náhodou celkem líbil....
 

DeletedUser5389

Guest
Mě zklamal film Klik: život na dálkové ovládání. Na serveru píšou, že je to komedie. Ovšem ta část která má být komedie je velice najivní.:bad A ta druhá část není přirovnatelná ke komedii ale spíš k nějakýmu "smutnýmu" filmu pro holčičky.:cry

Tento film se mi celkem líbil, byl určitě zajímavý...

A o týče té změny žánru, která během filmu proběhne, tu informují v každé recenzi a nikde nepíší, že je čistá komedie (pokud jo, je to špatná recenze)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zabijáci lesbických upírek - největší blbost co sem kdy viděl
 

DeletedUser

Guest
Ja jsem ted videla supr "kvalitku"... jmenovalo se to Dum neresti 2 a bylo to radoby pecko, jen tam ukazovali akorat zadky a prsa :D vydrzela jsem asi 15 minut... :D Ty dialogy byly vazne moc :D
 
Nahoru