• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová funkce - Vlajky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
Ano, drekt zde napsal, že to byl můj nápad, ale napadlo to první Papaseseho...Mít čas udělám to..., co jsem zatím četl myslím, že technicky to možné je, ale to by musel někdo šikovný navrhnout.

K vlajkám...podle mne je to lepší, než věci vymyšlené předtím (Správce účtu, zvýšení produkce :)...)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
mě se líbilo to klasické DK co bylo kolem světa 8... jediná změna k lepšímu v nových verzích bylo podle mě jen ocenění..
 

DeletedUser

Guest
.. tak to zase ne;), možnost odignorovat útoky, zjednodušení posílání si podpory i surovin, mapa - různé barevné značení hráčů, vesnic vlastních i cizích, poznámky(jen kdyby se daly nějak hromadně vymazat..) - to jsou věci, který dost pomáhají.. zvlášť když je člověk v časovým presu;).
 

DeletedUser36255

Guest
No nezapomněl bych ani na pomocníka rabování (a jestli někdo namítne že je to placená funkce, tak patrně vybírá popelnice, když to stojí 1 PB denně). Když jsem začínal před 3 lety, tak to neexistovalo. Díky tomu mám nyní daleko lepší (rychlejší) start než tehdy.

Myslím že si zbytečně na ty změny stěžujete. Hrál jsem dva roky S4, staré DK znám dobře a současné změny jsou super. Jasně, +20% vyšší produkce u těch, co si těch pár stovek můžou dovolit pomůže oproti ostatním, ale to je pořád minorita. Třeba do Forge of Empires Inno zakomponovalo vliv diamantů daleko výrazněji, byť opět tak, aby se to dalo hrát bez nich, což je v žebříčcích dobře vidět..

DK se dají bez investic stále suprově hrát, byť já si nedokážu představit ovládat více jak 4 vesnice bez prémiového účtu :)
 

DeletedUser36325

Guest
to uz prehanite 75 dnu bez noveho sveta s takovouhle udelame petici
 

DeletedUser36349

Guest
Vlajky

Chtěl bych se zeptat , když mam aktivovanou vlajku více obyvatelstav , a pak ji zrušim tak co se stane stima vojákama co přebejvaj :wacko
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tu vlajku nezrušíš do té doby, dokud nebude počet obyvatelstva odpovídat velikosti selského dvora.

DK-vlajkycz7-navenobyvatelstva.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru