• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová funkce - Vlajky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
úkol

Ahoj mám problém na Světě 27, s vlajkami mám dát 3 vlajky do jedné nevím jak to udělat prosím pomozte mi abych se někam posunula :) Prosím .... SAT36 :hi
 

DeletedUser35035

Guest
Ahoj...Při vlajke máš v levém dolním rohu malou šipku. Pokud na ní klikneš nastane změna ;)
 

DeletedUser35385

Guest
Ooo tak tu uz mame aj vlajecky? Nom tesim sa na to ze co je to zac. Co ste to vymislely:D
 

DeletedUser23979

Guest
Neprovokuj moderátory...sorry za spam :)....ale je lehčí nehledat, než hledat....
 

DeletedUser35385

Guest
Ja neprovokujem ale co uz ked sa mi hladat nechce. A ajtak to nechapem:scratch
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ale to nebylo na Tebe, ale na sat36 :) - a navíc jsem pak všechna témata sloučil do jednoho, aby to hledání bylo jednodušší. :)
 

DeletedUser35385

Guest
Ale ja to pochopim ked raz zacnem hrat. A ked nepochopit tak s tim budem otravovat druhych:pardon
 

DeletedUser

Guest
To jsou dotazy :D
Ta šipka u vlajky je asi přehlédnutelná. Jinak dobrý nápad. Je to sice pro některé znevýhodnění, ale dá velkou práci splnit očekávání všech natolik, aby byly všichni spokojení. Alespoň se to tu aktualizuje a vymýšlí se stále více nového, zpříjemnění při hraní ;) Ale zas se to nemusí přehánět :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru