• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová sekce - připomínky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Na to asi budeš potřebovat pú, pokud chceš rozšířené náhledy.
 

DeletedUser

Guest
Uvítal bych skrip na vyplnění všech jednotek z vesnice při vypouštění.Nevíte jestli už něco takového je?
 

DeletedUser

Guest
Pro oči nevidím,už jsem ten řádek objevil-to bude tím,že jsem to ještě nepotřeboval. Díky za odpověď. Tluču se do hlavy za ten dotaz.
:wall
 

DeletedUser22808

Guest
v sekcii instalacia skriptov chyba popis ako nahodit skript pod ...cenzure... :)

pri niektorych skriptoch je lepsie ked sa spystaju automaticky a nie pri kazdom kliku. Tym mam na mysli skritp typu: smaily pri spravach :D

edit: odvolavam co som vyhlasil a vyhlasujem co som odvolal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7531

Guest
v sekcii instalacia skriptov chyba popis ako nahodit skript pod GreaseMonkey :)

pri niektorych skriptoch je lepsie ked sa spystaju automaticky a nie pri kazdom kliku. Tym mam na mysli skritp typu: smaily pri spravach :D

Koukni do topicu "Seznam povolených scriptů" - hned nahoře, červeným písmem - co tam je napsané? ;)
 

DeletedUser22808

Guest
Koukni do topicu "Seznam povolených scriptů" - hned nahoře, červeným písmem - co tam je napsané? ;)

ale no. Ved iba na smailikov. Inak nepouzivam :)

je mi jasne, ze automaticke posielanie utokov, trh a bla bla bla je nelegalne a nemam potrebu to robit, ale klikat stale aby sa im objavili smailici?

to uz mi pride troska blbe :)

neslo by spravit pri urcitych skriptoch vynimky?
 

DeletedUser

Guest
MNE ty Skripty nejak nefungujou bud je to tym ze sem nepochopil jak to mam udelat aneb sem neco podelal prosim napiste mi jeste jednou jak se to dela s tym scriptama
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru