• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová sekce - připomínky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29955

Guest
dotázet

Existuje script,po jehož použití by se mi zobrazili jen útoky,který na mě posílá protivník z jedný a více vesnic ,co si do něj nastavim ,případně script ,co by mi v seznamu útoků zaměnil názvy protivníkových vesnic,za jejich souřadnice ?

A dále, jestli existuje script ,kde bych si mohl odfiltrovat útoky tak,aby se zobrazili jen ty od mnou vybraného hráče.

Běžně scripty používam a kdyby náhodou něco takovýho bylo,byl bych rád za odkaz.

Díky
 

DeletedUser17878

Guest
Nie je náhodou nejaký script na posielanie armády? Script ktorý by spravil zoznam obľúbených dedín a ktomu okienka na poslanie armády, a napr automaticky by sa ku každej dedine napísali 10 LK a ja by som to len odklikal odoslať :D Dalo by sa to využiť hlavne na barbarky, už ma bolia prsty :D
 

DeletedUser17878

Guest
díky, už nebude za deň problém odoslať aj nejakých 1000 útokov :)
 

DeletedUser30096

Guest
Nefunguje script souradnic?

Zdravim!
Zkousel jsem script na vytvoreni souradnic a nefunguje mi na zadnem svetu.
Nejaky problem, nebo to jen u mne?
Dik
 

DeletedUser7531

Guest
Zdravim!
Zkousel jsem script na vytvoreni souradnic a nefunguje mi na zadnem svetu.
Nejaky problem, nebo to jen u mne?
Dik

Nejspíš bude problém u tebe, protože mě když jsem ho zkoušel fungoval. Pořádně si přečti, jak se má script použít a v případě přetrvávajícího neúspěchu napiš o pomoc do tématu kde byl script uveden (tedy ne zde) - měl by tam být na to téma odkaz ...
 

DeletedUser

Guest
Tak s novou verzí nejde filtr šlechty.
tedy něco asi filtruje ale netuším co
 

DeletedUser

Guest
Tak s novou verzí nejde filtr šlechty.
tedy něco asi filtruje ale netuším co

Kdyby jen to. Mě nejde ani hromadná rekrutace a ražení mincí.

Hromadná rekrutace - užívám script bez vyplňování 0.
Ražení mincí - script se zůstatkem surovin.
Filtrování šlechty
Prohlížeč Opera.
Může mě prosím někdo poradit co s tím?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru