• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser34582

Guest
Viem, ale musíš chápať, že je tam diplomacia tak :/ to neide. Ide len o to, že ak chceš pridať kmeň na zdieľanie tak Ti prekrýva to vyskakovacie okno to čo je pod tým :)
 

DeletedUser35350

Guest
S tím spravováním fóra mám taky značný problém, uznejte, že tam pod tím vytvořit nové forum, něco chybí... :-/

dk-spravovatforum.jpg
 

DeletedUser34582

Guest
KEby len to...príjmanie a mazanie zdiľaných fór uvidíš po kliknutí na tú ikonku ( tá čo je aj pri premenovaná útokov) ale potom čo uvidíš tak to je neskutočný bordel :)
 

DeletedUser28979

Guest
Ztratila se moznost v nastaveni Skryt vyskakovaci menu z hlavni listy nahore a to je moc otravne kdyz pri kazdem prejeti mysi pres tlacitka vyskoci dlouhe menu dolu ikdyz jej nechci.

Je to zasadni nedostatek ktery se neda vypnout.
Nebo snad nekde jde vypnout jako drive ?? a neco jsem nepostrehnul ??
 

DeletedUser34582

Guest
V upgarde je napísané, že fukcia vypnutia/zapnutia drop-down...to je tá lišta..bola odstránená, keďže bola málo využívaná :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, přeci na čestné místo uprostřed :D, v tom rohu to bylo takové utopené.
 

DeletedUser

Guest
- je to nepříjemný a asi zbytečný, člověk je zvyklej kde to je a teď se překlikává, ale snad si zase zvyknem..
- co mě dost vytáčí je nový způsob zobrazování oblíbených vesek- fůry ztracenýho času, když člověk posílá útoků víc..
- děkuju za možnost omezení používání pb pro zástup.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru