• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser38134

Guest
A jak se pozná rabovací útok? (jak hra pozná že má zobrazit ikonku surovin místo sekery)
 

DeletedUser37060

Guest
hra to nevie... :sorry iba že by vedela...

rabovacím útokom sa chápe útok bez strát a nahrabanými surovinami..
 

DeletedUser35350

Guest
No asi budu jediný koho to trápí, ale jak jsou teď ve zprávách za jmenem ty puntíky on a off, tak když je to jméno trochu delší, ale né zas moc (samo o sobě by se vlezlo na řádek), tak ten puntík je na druhým řádku a celkem mě to ... :cool
 

DeletedUser38134

Guest
hra to nevie... :sorry iba že by vedela...

rabovacím útokom sa chápe útok bez strát a nahrabanými surovinami..

Ale to je jako ikonka místo sekery...ještě než útok dojde. To záleží na druhu jednotek, cíli, nebo na tom jestli to bylo poslané pomocníkem rabování?
 

DeletedUser37060

Guest
môže to súvisieť s pomocníkom rabovania, hoc o tom trochu pochybujem, pretože to by zase bola ikonka len pre tých čo si platia, tudíž ďalšie znevýhodnenie tých čo hrajú poctivo, nebo-li vlastnými silami.
 

DeletedUser35350

Guest
Lidi a ještě když už je ta skupina přátelé, na té mapě, tak by mohla být nadřazená kmenu, neboť když jsou přátelé v kmenu, jsou furt modří a je ta skupina tudíž na nic... :pardon:scratch
 

DeletedUser36255

Guest
Mám v tom teď trochu zmatek, ale hra u mě ten rabovací útok z nějakého důvodu poznala a přiřadila mu tu ikonu (to je docela dobrý update, hlavně že je vidět šlechta i v oznamkách, jak toho má člověk moc snadněji to najde nyní).

Ale podle mě se ta ikona přiřadí když se to pošle přes pomocníka rabování. Jestli ano, tak si pukněte vzteky klidně, když nemáte 9,- na měsíc a jak socky by jste pořád chtěli mít něco zdarma :)
 

DeletedUser25426

Guest
S tím "vylepšením" dosahu kostela mě INNO zklamalo... Můj původní návrh chtěl něco úplně jinýho - pomůcku na mapu - něco, jako je na mapě tribalmaps - zařadit to přímo do hry...
To, že se přidaly do kostela případné možné vesnice je podle mě k ničemu - potřebuju kostel plánovat i na nepřátelské vesnice ;)

[SPOIL]Takže bych prosil, abyste mě s touhle vifikundací nespojovali... [/SPOIL]
 

DeletedUser38134

Guest
BukajAktobos napsal/a:
Ale podle mě se ta ikona přiřadí když se to pošle přes pomocníka rabování. Jestli ano, tak si pukněte vzteky klidně, když nemáte 9,- na měsíc a jak socky by jste pořád chtěli mít něco zdarma :)

Asi jo, když pošlu útok bez použití pomocníka rabování tak se to jako rabovací útok neukáže

andysek2503 napsal/a:
môže to súvisieť s pomocníkom rabovania, hoc o tom trochu pochybujem, pretože to by zase bola ikonka len pre tých čo si platia, tudíž ďalšie znevýhodnenie tých čo hrajú poctivo, nebo-li vlastnými silami.

Ale to není znevýhodnění, prostě je jen na první pohled vidět který útok je a který není poslán pomocníkem rabování :)
 
Nahoru