• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser37060

Guest
a to ma má uraziť? :D alebo to bola rakcia na tie "omalovánky" ako si to nazval?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
To jsem ještě netestoval, ale když to rozkliknu, tak se objeví tato informace:

Bonus tržiště.jpg
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Musím říct, že toho merchant bonusu jsem si všiml taky...
Děs, další funkce navíc.

Ale já mám nápady:
Další povolání domobrany ("navíc", kdy je už první zničená a nelze ji povolat) - 30 PB
Snížení doby rekrutace jednotek (možné jen o 20 % a pro jednu "zadanou sumu" nebo jak to říct, a jen jednou pro jednu sumu) - 10 PB
Rozšíření počtů členů ve kmeni (o 20 %, může jen zakladatel) - 150 PB / měsíc
Změna bonusu v bonusové vesnici - 200 PB / vesnici
Další pohyby s tajemstvím ("navíc" oproti běžnému plánu) - 100 PB
Nebo třeba vymyslet novou jednotku, která by se dala pouze koupit a byla by silnější než ostatní.

A když se tohle všechno udělá, budeme tu mít pravý Innoráj - lidi jako tady Bukaj si koupí všechno, budou všem vděčni, že jim dali tak dobré podmínky pro "hru" a všech 5.000 hráčů, co tu zbyde, si bude platit aspoň něco. Úžasná vize, ne?
 

DeletedUser36255

Guest
Super, nikdy bych netušil že to řeknu, ale díky Biblosi.

Musím říci, že to je za tu cenu zase celkem ujetost. Být to na měsíc, je to užitečné. Na týden a ještě nutné vybrat který z těch dvou bonusů... To je hodně situační, umím si představit využití kdy to bude na ten týden za tu cenu užitečné, protože to bude potřeba, jinak to ale vypadá jako neužitečná zbytečnost.
Ale bohatě by stačilo, kdyby se obchodní trasy daly nastavit i k cizím vesnicím, ne jen vlastním.

Takže kecy typu talentacosika jsou mimo. Naprosto neužitečná funkce o které sice nic neví, ale ví že někdo bude mít výhodu (netuším jakou v tomto případě).

Rozšíření počtů členů ve kmeni (o 20 %, může jen zakladatel) - 150 PB / měsíc
Tohle je docela zajímavé. Mohlo by to vypomoci ukončení světa, kdy se to někdo snaží násilně urvat na množství. Jinak s kapacitou samozřejmě problém není. Je vidět, že někdo hraje ve velmi mizerném kmeni, pokud mu nestačí běžná kapacita.
Kmen s více jak 20 hráči dříve než v naprostém závěru světa začíná být podezřelý slabostí :p


Změna bonusu v bonusové vesnici - 200 PB / vesnici
To by se mi taky líbilo. Hmmm, kompletní pole bonusovek na kasárna a selský dvůr... Lahoda :D
 

DeletedUser33829

Guest
Ale já mám nápady:
Další povolání domobrany ("navíc", kdy je už první zničená a nelze ji povolat) - 30 PB
Snížení doby rekrutace jednotek (možné jen o 20 % a pro jednu "zadanou sumu" nebo jak to říct, a jen jednou pro jednu sumu) - 10 PB
Rozšíření počtů členů ve kmeni (o 20 %, může jen zakladatel) - 150 PB / měsíc
Proč rekrutovat domobranu? To nemá smysl, moc toho nezachytí, spíše ji za 30 PB moc povolat při jakémkoliv počtu vesnic.;) To by Innu vysypalo více peněz.;)

S tím počtem členů kmene to máš nedomyšlené, co když to zakladatel neprodlouží další měsíc, nebude chtít a co když ani nebude mít PB, kdybys to nastavil tak, že při překročení limitu členů v kmenu by mu to PB automaticky strhlo, tak co by se stalo? To by někteří hráči byli systémem vyhozeni? Kteří? Podle jakého klíče? To by to stačilo asi aktivovat jednou, a pak nabrat hráče, ale víš jak, hráči pořád končí, v průběhu celé hry, takže to jako nemá smysl a navíc si můžeš vytvořit akademii či sesterský kmen, to možná by mělo výhodu jedině snad při samotném závěru a vytvoření vítězného kmene, ale i tam se dá dost pochybovat, protože hráči co tam dojdou jsou kolikrát neaktivní jak aktivní.:D

Super, nikdy bych netušil že to řeknu, ale díky Biblosi.

Musím říci, že to je za tu cenu zase celkem ujetost. Být to na měsíc, je to užitečné. Na týden a ještě nutné vybrat který z těch dvou bonusů... To je hodně situační, umím si představit využití kdy to bude na ten týden za tu cenu užitečné, protože to bude potřeba, jinak to ale vypadá jako neužitečná zbytečnost.
To je deprese viď.;) Inno jak motá hráčům hlavu.:scratch Chtělo by to do hry implementovat rádce, který za malý peníz, rozuměj 30 PB bude poskytovat hráčům rady.:yes To by Inno začalo vydělávat.:mocking Nejen radit, které placené funkci dát přednost, ale co i právě stavit za budovu, jednotku, jestli právě něco nezkoumat atp.:D Ale je tu jen problém, že se hráč může zeptat jiného hráče.:D Do této situace zasahuje na straně nabídky i hráčská komunita, která by to dělala i zadarmo, takže se toho nedočkáme.:cry:blush


To by se mi taky líbilo. Hmmm, kompletní pole bonusovek na kasárna a selský dvůr... Lahoda
:D
Akorát to pak kazí šablony ve správci účtu, kolik jsi měl nejvíce vesnic? Bonusovky jsou dobré na začátku, ale když člověk těch vesnic má strašně moc, tak jsou akorát na obtíž, asi jsi daleko nedošel? Ale teď je to jedno, protože hráči už tolik vesnic mít nebudou jako na starých světech.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36255

Guest
Já nikdy se šablonami problém neměl. Jasně, bonusový selák je problém, protože šablony má člověk dělané na 24.000 kapacitu, ale to se ručně doladí.

A tyhle dvě bonusovky, které jsem jmenoval, jsou užitečné po celou dobu hry. Jsou to ty nejcenější, co člověk může mít a měl by je sbírat za každou cenu, nezávisle na tom, jak velká ta bonusovka je.

A ano, na S27 jsem před 4 měsíci dal zbarbařit největší účet, s asi 680 vesnicemi (o 80 více než měl druhý největší hráč - vesnice, ne body)
S4 jsem předával účet s 1.800 vesnicemi. Všude mi vesnice byly užitečné.
 

DeletedUser36235

Guest
ješte chvíly a můžu si koupit i nepřátelskou vesnici za 50 PB ne ?
 

DeletedUser36255

Guest
Tak update je venku. Opět z toho máme větší omalovánky než dříve. Nu co se dá dělat. Alespon to zachraňuje fakt, že jsou nyní vidět ty ikony příchozích podpor na mapě.
Matně se snažím přesně si vzpomenout, ale jestli se nepletu, před lety na S4 tenhle symbol normálně fungoval. Nějak netuším, proč to zmizelo.

Inventář je zatím dost nejasná funkce. Barevné ikony seker se mohou hodit při velkých akcích. Na co jsem zvědav, jsou plány s paladinem. Jeho význam upadá tak od třetího týdne hry, takže nějaké zlepšení by mohlo prospět.
 
Nahoru