• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser34586

Guest
S tím "vylepšením" dosahu kostela mě INNO zklamalo... Můj původní návrh chtěl něco úplně jinýho - pomůcku na mapu - něco, jako je na mapě tribalmaps - zařadit to přímo do hry...
To, že se přidaly do kostela případné možné vesnice je podle mě k ničemu - potřebuju kostel plánovat i na nepřátelské vesnice ;)

[SPOIL]Takže bych prosil, abyste mě s touhle vifikundací nespojovali... [/SPOIL]



Myslím,že to tu někdo už psal,že to zatím bude vyřešeno takto,a potom se to udělá podle :) Jinak se mi ty vylepšení rozhodně líbí! :)
 

DeletedUser36255

Guest
Napadá mě, že díky tomu, jak se nyní rozdělují ty rabovací útoky, mohla by do filtrů v oznámeních přibýt možnost zobrazit jenom tyto rabovací útoky, aby se snadněji daly přesouvat někam do zvláštní složky.
 

DeletedUser37060

Guest
no, ak si to kúpiš a oni ti to vyrobia, tak budeš mať filter :mocking

inak mi je to ľúto, ale budeš to musieť robiť ručne, snáď ti prsty nevypadnú a PC komponenty sa nezodrú... ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Lidi a ještě když už je ta skupina přátelé, na té mapě, tak by mohla být nadřazená kmenu, neboť když jsou přátelé v kmenu, jsou furt modří a je ta skupina tudíž na nic... :pardon:scratch

Kmen je této skupině nadřazený, takto je to lepší a přehlednější. Kmen je ve hře přeci nejdůležitější.


Mám v tom teď trochu zmatek, ale hra u mě ten rabovací útok z nějakého důvodu poznala a přiřadila mu tu ikonu (to je docela dobrý update, hlavně že je vidět šlechta i v oznamkách, jak toho má člověk moc snadněji to najde nyní).

Ale podle mě se ta ikona přiřadí když se to pošle přes pomocníka rabování. Jestli ano, tak si pukněte vzteky klidně, když nemáte 9,- na měsíc a jak socky by jste pořád chtěli mít něco zdarma :)

Ano, farmící útok je útok vyslán přes pomocníka rabování.

S tím "vylepšením" dosahu kostela mě INNO zklamalo... Můj původní návrh chtěl něco úplně jinýho - pomůcku na mapu - něco, jako je na mapě tribalmaps - zařadit to přímo do hry...
To, že se přidaly do kostela případné možné vesnice je podle mě k ničemu - potřebuju kostel plánovat i na nepřátelské vesnice ;)

Vylepšení implementované přímo na mapu připravujeme do verze 8.20, souhlasím, že současné vylepšení není pro přehled příliš dobré. Takže, pracujeme na tom. :hi
 

DeletedUser35350

Guest
Kmen je této skupině nadřazený, takto je to lepší a přehlednější. Kmen je ve hře přeci nejdůležitější.
Samozřejmě, kmen je nejdůležitější... Ale kdo má přátelé mimo kmen? Jo, třebas ségru, když se náhodou nenachází v kmeni mi to označí... Ale to je tak vše.. A v ten moment, mi nějak uniká význam... Myslím, že by měla být skupina nadřazena :-/. A nebo nejlépe pintím půl na půl :-D.
 

DeletedUser25426

Guest
Taky vám to tak blbě načítá DK? Mě to jde příšerně... Tak nevím, jestli to je jen u mě, nebo tím, že cca před hodinou dělali INNO nějaký update...
 

DeletedUser18868

Guest
chyba 1.jpg
chyba 4.jpg
$R9JBLZT.jpg

Tak a ted mi řekněte čím je toto, dělá to od posledního upgrejdu
 
Nahoru