• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Našel jsem chybku v tržišti... V cizích nabídkách, když hledám třeba železo a hlínu a chci tento poměr obrátit tak to nejde, neb puntík od hlíny je neaktivní... takže si musím zbytečně navolit třeba Všechno, abych mohl dolní řádek překliknou do opět neaktivního puntíku železo a až pak kliknout nahoře na hlínu... Trochu na nic, ne? Co měli autoři proti selectům?

Je pravda, že neaktivní tlačítko zbytečně ztěžuje nastavení obchodu. Zeptám se vývojářů hry, zda-li je to záměr, či jen chyba.

S aktualizací tržiště jsem taky nespokojen. Poměr surovin si můžu určit jaký chci, ale zobrazí se mi maximální poměr jen 2, takže k čemu to je? To nedomysleli.:blush Když mám u kolonky Chci např. dřevo a u kolonky Nabízím: hlínu tak v opačném řádku kolečko pro danou surovinu zešedne a nejde na ni kliknout, zatímco před aktualizací mohl člověk na to kliknout (když to chtěl prohodit), tak teď musí kliknout nejdříve na jinou možnost, takže místo dvou kliků hned čtyři kliky, to si jako dělají srandu?:blushTy slíbené grafy, které měly být dnes ve hře, tak ty tedy nikde nevidím.:blush

Pravda, také nerozumím, proč si vlastně můžeme nastavit jakýkoliv poměr, když vyfiltrovat si můžeme maximální poměr 2. I tuto otázku posílám vývojářům hry, snad nám podají nějaké vysvětlení či chybu opraví.

V grafech se objevily bohužel drobné chyby a je zapotřebí na tom ještě trochu zapracovat. Viz. zde

Já jen k tomu prvnímu avizovanému vylepšení: Výzvy

To musela vymyslet fakt inteligentní hlava... Jako, hned při první výzvě se člověk nestačil divit. Soutěž o to, kdo vystaví kovárnu o nejvíc stupňů??? Druhá výzva je ale o level lepší, Zabij co nejméně vlastních jednotek? V bojové hře? To jako vyhraje ten, kdo nebude posílat žádné útoky??? Jsme ještě v Divokých kmenech nebo hrajeme Tamagoči?
Příště může přijít soutěž o to, kdo nasbírá nejmíň surovin... To si jako autoři myslí že budeme hrát tyto jejich nesmysly?

Snažíme se dělat výzvy trochu zajímavější, než jen základní typy "Vydrancuj co nejvíce surovin, znič co nejvíce stupňů opevnění". Výzvy nejsou povinné, nemusíte je plnit, jsou však hráči, kteří se jimi baví a vzájemně dokonce zápasí v tom, kdo danou výzvu lépe splní (nyní je již možné vidět, jak moc daný hráč přispěl svému týmu v dané výzvě).
 

DeletedUser

Guest
A nějaký info, vyjádření k tomu, že jste znemožnili hráčům se efektivně bránit? Pořád nic??!
Ony i ty slavný ikonky u útoků se "tak trochu" sekaj.. to čekáte až těch kmenů, co to pod útoky znechuceně zabalí, bude víc??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36255

Guest
Snažíme se dělat výzvy trochu zajímavější, než jen základní typy "Vydrancuj co nejvíce surovin, znič co nejvíce stupňů opevnění". Výzvy nejsou povinné, nemusíte je plnit, jsou však hráči, kteří se jimi baví a vzájemně dokonce zápasí v tom, kdo danou výzvu lépe splní (nyní je již možné vidět, jak moc daný hráč přispěl svému týmu v dané výzvě).

Ale no tak. Tohle po jednom dni nemůžeš ani vedět, natožpak tvrdit.
Ty výzvy jsou zcela mimo. Vliv jednotlivce je v nich redukován na naprosté minimum tím, že je to o stovkách, tisících hráčích.
Pochybuji, že by kohokoli reálně zajímalo, jak moc ten výsledek ovlivnil.

A nevím, jestli v bojové hře je ozvláštnění snažit se co nejméně útočit...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
A nějaký info, vyjádření k tomu, že jste znemožnili hráčům se efektivně bránit? Pořád nic??!
Ony i ty slavný ikonky u útoků se "tak trochu" sekaj.. to čekáte až těch kmenů, co to pod útoky znechuceně zabalí, bude víc??

Teď nevím co přesně myslíš. Nefunkčnost skriptů? S tímto problémem se setkáváme na všech komunitách, zpětná vazba k nefunkčnosti skriptů byla opravdu negativní, takže očekávám, že při příštím updatu i na toto InnoGames bude myslet. (Samozřejmě já tím hráčům nemohu nic slíbit)

Ale no tak. Tohle po jednom dni nemůžeš ani vedět, natožpak tvrdit.
Ty výzvy jsou zcela mimo. Vliv jednotlivce je v nich redukován na naprosté minimum tím, že je to o stovkách, tisících hráčích.
Pochybuji, že by kohokoli reálně zajímalo, jak moc ten výsledek ovlivnil.

A nevím, jestli v bojové hře je ozvláštnění snažit se co nejméně útočit...

Denně jsem v kontaktu s kolegy z jiných verzích, takže mám informace i o tom, jak hráči reagují právě u nich. Např. výzvy skoro nikde neměli negativní odezvu v této verzi. Já vím, že jednotlivec toho příliš neovlivní, ale je dobré, že alespoň může vidět, jak moc je přínosný pro svůj přidělený tým. A to bylo právě tím, co se hráčům na výzvách moc nelíbilo.

Samozřejmě naprosto přijímám váš názor, že výzva "Zabij co nejméně vlastních jednotek" je možná trochu demotivující a vlastně hráčům říká, že by v daném období měli útočit co nejméně, což si s pointou hry trochu protiřečí.
 

DeletedUser

Guest
- samozřejmě, že myslím nefunkčnost skriptů! (Specielně toho na označování útoků a daní vesek pod útoky do zvláštní skupiny..). To Vám ještě pořád nedochází, co jste udělali??! Tak si zkuste sednout k počítači a bránit se stovkám(tisíce po Vás nemůžu chtít..) útoků.. a pak dejte vědět, jaká je to paráda a jak to s tím co dává k dispozici Inno jde..
 

DeletedUser33829

Guest
Já jsem tedy od začátku tu výzvu pochopil tak, že se jedná o jednotky, které si hráč zničí sám o sebe a řekl bych, že tak je pojata ta dnešní výzva.
Když se dívám na oznámení, tak jsem o pár jednotek na barbarkách přišel a u kolonky Tvůj přínos týmu: 0.;)

Aktuální pořadí na světě 34 je:
Modrá 18.052
Červená 1.383
Zelená 141
Žlutá 204

Myslím, že ještě o půlnoci měl zelený tým jenom 1, tak ať mi nikdo neříká, že skoro nikdo neútočí.:D

Spíš u této výzvy vidím jinou nevýhodu a možná obzvláště u světa, který je v začátku, že celý tým můuže prohrát a možná i prohraje kvůli jednomu jedinému člověku a hráč jako jednotlivec to nemá šanci nijak ovlivnit. Jsem v žlutém týmu, tak co můžu dělat? Jedině tak doufat, aby se někdo ze zeleného týmu během necelé hodiny stihl ještě vytlouct o sebe.

Při poslední výzvě jsem byl v nejhorším týmu, při včerejší výzvě žlutý tým skončil poslední jak ve světě, tak na českých DK, tak na 34 a jak to mám ovlivnit? Rozhodně nebudu stavět kovárnu jak vyšinutý, když mám pár vesnic a nejlépe ji zkracovat za PB (výhoda či nevýhoda nových světů,na starých to nejde). To jsem byl tak hloupý, že jsem myslel původně, že se jedná o výzkum:D (to by bylo ale též nespravedlivé z hlediska světů kvůli výzkumům i počtům vesnic, ale nejde to zkracovat).

Ať si Inno náhodně vygeneruje čtvrtinu hráčů a jim dá rovnou výhody, tohle je o ničem. Včera jsem zničil hráče ze zeleného týmu, skončil na okraji mapy, ale má dnes 10 % produkce železa navíc a za co? Jen protože byl ve správném týmu. Tyhle soutěže jsou o ničem a narušují hru jako takovou a to se většině hráčů nelíbí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33784

Guest
Na S34 si jednotlivec v modré barvě skrze dobíjení jedné naší vesky zabil skoro všechnu off armádu. Tím pádem celý náš modrý tým ochuzuje o výhru. V tom vidím malinkou nevýhodu speciálně dnešní výzvy na světech, které byly nedávno spuštěny. :yes
 

DeletedUser37060

Guest
Já jsem tedy od začátku tu výzvu pochopil tak, že se jedná o jednotky, které si hráč zničí sám o sebe a řekl bych, že tak je pojata ta dnešní výzva.
...

:D To musíš chápať - joss to zase pochopil tak, aby mal do čoho rýpať. Alebo to spíš nepochopil vôbec... :D

Mne osobne sú nejaké výzvy ukradnuté. Teraz tým červených, v ktorom som, vyhral +10% nosnost... a k čomu mi je keď nikdy nevyrabujem plno?? :D
 

DeletedUser27494

Guest
vyzva

Omlouvam se moc nechci se chlubit opravdu ne.
ale myslim ze moje zelena supina opet vyhraje dalsi vyzvu :))

h.jpg
 
Nahoru