• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jednalo se spíše jen o menší výpadek, ale inventář v tuto chvíli zcela normálně funguje. Odměny, které jste za výzvy dostaly, byly automaticky spuštěny, neobjeví se v inventáři.
 

DeletedUser36255

Guest
Nemluvím o výzvých. Mluvím o těch 10% surovin navíc, co jsme měli jako bonus, když se ty inventáře zpustily.

Mě i ostatním to na S32 nahlásí chybu, inventář je zešedlý se zprávou "načítám inventář..." a nic se neděje.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Napiš prosím ticket, popiš mi tam přesně chybu a ideálně k tomu přilož screen, prověřím to...
 

DeletedUser36255

Guest
Odesláno a přiložen screen.

Podle všeho se jedná o to, že ti, kteří nepoužili 10% surovin, co jsme dostali jako bonus když se inventář zavedl, mají nyní ve hře chybu.
Tři hráči, kteří si ty suroviny nechali a nepoužili je, se do inventáře po updadu nedostanou. Hra nahlásí chybu a inventář zůstane zešedlý a zaseknutý na "načítám inventář".

Takže to může trápit víc lidí, jen se o tom neví.
 

DeletedUser17640

Guest
Na S33 a S34 inventář funguje..Suroviny ti to normálně přičte.
Jen pro info:)
 

DeletedUser

Guest
- mě příjde, že se to sype celkově.. na 33 nám chvíli vypadli hráči z žebříčku(a prý nebyli ani v členech kmene), relativně často musím při posílání útoků dávat "zpět", protože se mi objeví jen bílá stránka.. na malý mapě zase vyskakuje můj oblíbenej béžovej obdelník místo mapy.. a při rekrutaci a výzkumu už mám toho červenýho oznámení "požadavek se nezdařil, server může mít potíže" plný zuby..
 

DeletedUser17640

Guest
To ji jen nepřijde bleskosvodko..Ono to tak je..Každou chvilku nějaká chyba.Pokaždé jiná,abychom se nenudili..Nefungují žebříčky,některým nefunguje rekrut z části,některým vůbec.Mapa zlobí způsobem jaký popisuješ.A každou chvilku se to s námi nebaví vůbec.Naskočí hláška,že server může mít potíže..Někteří hráči si od poslední aktualizace stěžují na celkové zabrždění..
Ani nechci domýšlet co se na DK bude dít zítra,až se spustí S35!
 

DeletedUser32529

Guest
Tohle bylo na s30 před pár dny, sem to musela vypnout, ale trvalo to několik hodin možná celej den. Sem tam to zlobí v poslední době i příležitostně , ale dneska musím zaklepat :)
 
Nahoru