• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser38739

Guest
Chyba, či novinka?

Chci se zeptat, jestli jsem jediný komu se sátvá, že když najede na tlačítko Stupeň ...; Smazat (prémiový účet - náhled vesnice - dole pod oznámením); Útok; Podpora; Rekrutovat a všeobecně vše na hnědé „podložce“ se začne hýbyt doprava a tím pádem neskutečně zasekávat a zpomalovat hru?
PS.: Zatím pouze na světě 32, na světě 34 vše OK

Na světě 34 se mi zase objevuje vesnice ve tmě, i když jetšě není noční bonus.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nejsi jediný, je to aprílová hra, nejspíš jsi získal paranoidní klobouk nebo ... ne? :)
 

DeletedUser

Guest
Není nic jednoduššího, než klobouk někomu darovat nebo jej zničit ;)
P.S. chce to jen malinko důkladněji číst pokyny
 

DeletedUser38134

Guest
Ty aprílové žertíky se mi vůbec nelíbí... Myslím že není vtipné když přes den svítí noční grafika a ještě k tomu mám všechny vesnice na mapě převrácené vzhůru nohama... :wall
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
268
Otoč si monitor naopak a dediny už budú v dobrej polohe. :D
 

DeletedUser38134

Guest
Ale zase bude obráceně všechno ostatní. A navíc se přidal další aprílový žert, který už je ale vrchol. Běžně se mi načte stránka max. do 3 sekund po kliknutí. Ale teď se mi každý načítá minimálně 5 minut. Nevím jestli za to můžou ty klobouky (k čemu vlastně jsou?), ale ostatní stránky se načítají úplně normálně...
 

DeletedUser37060

Guest
mne na miesto otáčania monitoru stačí kliknúť na ľavé Ctrl+Alt a šípku do ktorej strany chcem otočiť :D
 
Nahoru