• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser36255

Guest
To nádvoří na první chvíli vypadá poněkud zmatečně a nesmyslně, že jsem si zprvu myslel, že INNO zase něco "vylepšilo", ale nakonec si myslím, že po chvilce zvyku to bude šikovné vylepšení :yes
 

DeletedUser33829

Guest
Jenom nevím, proč na nádvoří musí být grafický obrázek vesnice, k tomu v nové grafice, když mám na mapě starou grafiku.
Je to stejně jen otázka času, než starou grafiku zruší definitivně.:(
 

DeletedUser37830

Guest
Ahoj, no asi nejlepší aktualizace co hraju DK ( cca rok ).
Na nádvoří je to uplně super a lepe to snad ani nemohly udělat popřípadě pokud by se lišta s vesnicema dala rolovat:D
Jinak k označování musím říct že udělaly dobrý krok. Patřím k uživatelům který označoval pomocí sciptu ale pro 80% hráčů je to velkým přínosem. Sice někteří na to budou čučet jak tele na nové vrata ale snad se to naučí využívat.

Jen tak dál.

tornado12
 

DeletedUser36491

Guest
Tornado, máme radost, že se vám aktualizace líbila, doufám, že ani v budoucnu nezklameme.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme za vaše názory, koncem týdne je předám vývojářům hry. :hi
 

DeletedUser

Guest
Zle oznacovanie utokov !!!!

Trosku schladim vase nadsenie.

Oznacovanie utokov je zle spravene - nevyhovuje mi.

Jedine plus vidim v tom, ze mi to pomenuje utoky nazvom najpomalsej jednotky v utoku, ale to iba za predpokladu ze si tie utoky oznacujem hned do par minut ako mi naskocia.
Ale to som si dokazal urobit aj rucne pokial som bol na DK ked naskakovali utoky a pokial nenaskakovalo 50 a viac utokov za minutu :eek:)

OBROVSKE MINUS je v tom, ze ked pridem po noci na DK a uz mi tu svieti XY utokov. Dam ich oznacit tymto novym scriptom a průšvih. Script mi prvych X utokov oznaci napisom SPEH, lebo nevie k utoku priradit iny cas. Ale pritom to urcite nie je spehovaci utok. Iba novy script to tak vypocital. A tym padom aj oststne utoky mozu byt zle oznacene.
A utoky so slachtou vam to kludne moze oznacit ako utoky sekerami. DAJTE SI NA TO BACHA.

Stary script oznacil prichadzajuce utoky aktualnym datumom a casom kedy som to znacil.
A kedze viem ze som isiel spat napriklad o 01:00 a nesiel ziadny utok a rano o 6:00 mi tam uz utoky idu, tak som si vedel priblizne odhadnut ze utoky nejdu dlhsie ako 5 hodin. A podla toho si zistim kde je slachta v utoku.
A vedel som si to vypocitat aj poobede, alebo aj na druhy den, lebo utok bol stale oznaceny datumom a casom.

Pokial sa bude robit uprava toho scriptu, uvital by som, aby to pri oznaceni utokov do premenovaneho nazvu utoku (napr. BARANIDLO) doplnilo aj nazov dediny a koordinaty z ktorej ten utok ide.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokial sa bude robit uprava toho scriptu, uvital by som, aby to pri oznaceni utokov do premenovaneho nazvu utoku (napr. BARANIDLO) doplnilo aj nazov dediny a koordinaty z ktorej ten utok ide.
- pokud ano, pak tak, aby to bylo rozlišitelný od toho co jsem označila přes "zobrazit dobu trvání" (to byla věc, který jsem se při oznámení nový verze dost bála - že nastane čurbes - naštěstí ne.))
- útoky nakrátko jdou rychle přepsat a s dálkovejma to pomůže.. vpodstatě jsem spokojená..

- jinak mi pořád chybí stránka, která pomáhala při skriptu na daní vesek pod útoky do zvláštní skupiny - a samozřejmě daný skript.. další věc která při tisících útocích pomáhala fest.. - tohle by, myslím, šlo vyřešit jednoduše tak, že by v náhledu "skupiny" byla možnost seřadit i vesky podle toho jestli na ně jde nebo nejde útok..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38134

Guest
Je to stejně jen otázka času, než starou grafiku zruší definitivně.:(

Nestraš :shock Ta nová je na zvracení a pokud nám ji všem INNO vnutí (zruší tu starou co je pěkná), už ode mě nedostane ANI HALÍŘ!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Vypadá podobně jako jedna z prvních map, ale taky mám rád tu naší starou, co lze ještě nastavit :)
 
Nahoru