• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser25426

Guest
Vlastní vracející se příkazy

Hráči s prémiovým účtem již mohou vidět jejich vlastní vracející se příkazy na obrazovce informací o vesnici.

Tato novinka je podle mě zcela nevyhovující, při orientaci v boji způsobuje matení hráče - vracející se jednotky a útoky se vzájemně pletou ;)
Pokud by nešlo toto ze hry odstranit, přimluvil bych se aspoň o možnost ji vypnout v nastavení...
:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já osobně si nemyslím, že by se tyto ikony pletly, dokonce zatím ani podobný problém nehlásili z žádné jiné verze.
 

DeletedUser25426

Guest
Nejde ani tak o ikony, ale o to, že mezi útoky a případnými podporami na vesnici jsou zcela nelogicky vloženy příchody vracejících se jednotek... Když potom potřebuješ prokládat full útoky šlechtou, tak se tam návraty jen pletou - při hře potřebuju přehledně vidět útoky na vesnici, ne že se mi z ní něco vrací - třeba 5 špehů... ;)
 

DeletedUser

Guest
- naprostej souhlas, navíc dřív si kouknul a věděl - jede mi tam 5 útoků, nebo podpor - dobrý.. teď aby to člověk přepočítával jako dřív.. (Navíc vědět, kdy se mi z tý vesky vrátí je naprosto nepotřebný, na to je náhled nebo daná veska..)

- navíc běžně posílám spoluhráčům v okolí seznam útoků, co na vesku ještě jedou, dřív to byla prostá kopie, teď se to těmi vracejícími komplikuje, navíc v situacích co na to nebývá čas..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Přesně tak, naprosto nepotřebné vědět, kdy se z vesnice vrací útok, když už je Náhled -> Příchod a tam vidím, kdy se co vrací odevšud, a když chci konkrétní vesnici, tak si můžu najet i na vesnici.
Pokud vesnici dobyjete, tak to u ní vracejí útoky z ní do vesnic neukazuje. Ukazuje to jenom u cizích vesnic, taky nelogické, že to ukazuje tedy jen u některých vesnic.
Smysl to nemá žádný, akorát to překáží a ze začátku to může i splést, když se na to hráč dívá. Taky jsem pro zrušení, ale aby to Inno nezahrálo do outu, že si zvykneme.:wall
 

DeletedUser25426

Guest
Jen na doplnění pro ty, kteří si nedokážou vybavit, co nám vadí...
[SPOIL]25514.png[/SPOIL]
Tak co - je to výhoda? ;) Podle mě je to absolutně k ničemu :(
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dnes jsem kolegy z InnoGames o tomto problému informoval a navrhl jim tuto možnost nastavit přímo k přehledu či alespoň do nastavení.
 

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
klávesové zkratky

zalíbily se mi klávesové zkratky - v-vesnice, m-mapa, d- a a- další a předchozí vesnice... nemohlo by přibýt ještě n - náhled?, případně r - pomocník rabování?
 

DeletedUser39585

Guest
V update na verziu 8.24 sa mi veľmi páči to oddelenie oznámení od pomocníka na rabovanie od ostatných oznámení.Kto to používa, vie, o čom hovorím - sprehľadní a zrýchli to prácu s tlačidlom C priamo v oznámeniach pri rabovaní zostávajúcich vyšpehovaných surovín, už ma nebude zdržovať preskakovanie iných oznámení.Super :great
 
Nahoru