• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser36255

Guest
Ozkoušel jsem to nové označování útoků - jednoduché a rychlé. Samozřejmě za předpokladu, že ten útok stihnete vychytat v čas.

Co je ale velký problém, háže to do názvu jen fádní pojem "beranidlo" apod. Jak už tu zaznělo, chtělo by to doplnit i název vesnice, ze které to šlape. Pomáhá to pak v orientaci.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
- Příkazy ID byly zakódovány tak, že již nemohou být použity pro stanovení přesného času odesílání.

To znamená co? :scratch
 

DeletedUser33829

Guest
Vím, že byl script, který ukázal ID útoku a díky tomu šlo rozpoznat v jakém pořadí útoky byly odeslány.;)

Tohle se mně vůbec nelíbí.:blush Spousta lamek poslala vždy ostrý útok, a pak faky, nebo naopak, a tak to dělala často spousta hráčů. Tohle mně jednu dobu hodně pomohlo. Tento bod se mi vůbec nelíbí!!!:mad:mad:mad
 

DeletedUser34128

Guest
hlavne by se mel nekdo naucit rozdil mezi kodovanim a sifrovanim, protoze jestli byli pouze zakodovany tak je preci lze dekodovat :p
 

DeletedUser36255

Guest
Ta funkce vyskakujícího nádvoří přímo na mapě je super. To zase trochu ušetří čas a práci :yes
 

DeletedUser38134

Guest
Jo, to jo :yes Ušetří to spoustu času při odesílání :)
Ale jak se to dá vypnout (prý to jde)? Teď nepůjdou posílat vláčky s krátkými prodlevami...
 

DeletedUser36255

Guest
Do klasického nádvoří se stále dostaneš. A to buď když použiješ prostřední tlačítko myši, nebo ctrl+kliknutí pro otevření nového panelu, nebo vlezeš do celkového přehledu vesnice a tam dáš možnost poslat jednotky.
 

DeletedUser38134

Guest
Jj, díky, já jen že psali že tuto funkci můžeme úplně vypnout :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Lord Letadlo: Ano, tuto funkci lze uplně vypnout. Stačí odškrtnout na stránce mapy pod nabídkou "Možnosti zobrazení" políčko "Poslat příkazy / suroviny přímo."
 
Nahoru