• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový sazebník

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1842
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A mám tu několik výhrad, spíše kosmetických:

Přihlášení na cizí účet (hacking)

Tady bych dával tvrdý tresty za přihlášení kam nemám ,ale pokud se tam přihlásil například přes heslo, který mu někdo poslal, že mu tam má jako udělat zástup a neznají režim dovolená, pak bych to tak tvrdě netrestal.

Překročení povolené doby zástupu – trvalé uzavření zastupovaného účtu.


Neříkalo se, že po 60 dnech se omezí a teprv až si toho všimnete, tak to bloknete? Nebylo by to dobré nějak napsat?


Předání účtu jinému hráči

1. Změna emailové adresy na hráče, který účet přebírá, potvrzení změny, požádání o zaslání hesla, jako zapomenutého k jeho změně.



Tohle dát spíš do pravidel než sem, tady to podle mě nemá moc co dělat


Fyzické hrozby hráčům, např. výhružky smrtí v realitě



Tady bych to rozepsal dle závažnosti. Pokud by se jednalo o menší výhružku: zmlátím tě dal bych jen tři dny, ale pokud tam někdo napíše (vyloženě tak, že je to vidět, že to myslí vážně) Já si tě najdu a pak tě zabiju, jestli na mě budeš dál útočit, tak za tohle bych dával trvalý BAN!

Vyhrožování "známostmi" v DK Support Teame/DK Teame

Hmm tohle je fajn. Budu vyhrožovat známostmi v DK Support týmu a nikdo mě nic nemůže udělat, protože tohle jak vidím se vztahuje pouze na slovenský team. Kdopak to překládal?

Odečet bodů. Pokud hráč porušil více pravidel, tresty se sčítají.



Wtf? Tak tomuhle nerozumím. Nikde se nic o odečtu nepsalo, až tady.



 

DeletedUser

Guest
A mám tu několik výhrad, spíše kosmetických:

Přihlášení na cizí účet (hacking)
Překročení povolené doby zástupu – trvalé uzavření zastupovaného účtu.


Neříkalo se, že po 60 dnech se omezí a teprv až si toho všimnete, tak to bloknete? Nebylo by to dobré nějak napsat?

Tohle mi příde nefér, já teď dělám zástup kámošovy kterej tu neni kvůli zdravotní komklikaci, byl na operaci ale měl by dorazit v pulce zaří, a to mu kvůli tomu mu smažou účet? Doufám že když má Pů tak se ho to netýká.
 

DeletedUser

Guest
No to stoji opravdu za uvahu. Pocitala jsem s maximalni dobou zastupu 120 dni (necele 4 mesice). A to s tou podminkou, ze bude po 60 dnech omezena funkcnost uctu. Jestli je opravdu platna jen hranice 60 dni a pak bude ucet trvale zablokovan a pote zrusen, no tak mne tesilo, bo mohu ihned kliknout na zrusit ucet a nebudu cekat uz jen cca dalsi mesic nez to za mne udela support.
 

DeletedUser1842

Guest
Citace pravidel:
4)Účet hráče nesmí být celkem déle než 60 dní v “Režimu dovolená”. Nezáleží na tom, jestli zástupy prováděli různí hráči.

Co kdo říkal jiného nevím, ale 60 dní je psáno v pravidlech.
 

DeletedUser

Guest
Nikdo nemluvil o jine alternative. Jen jsem myslela, ze po 60ti dnech prijde omezeni uctu a az po 120 BAN. Kdybych to nevidela u ZvD, ktery jsem mela, tak o tom nemluvim. No, kazdopadne pro mne to znamena jisty ortel smrti - kompletni zruseni uctu. Safra, kdyz uz mam z neceho radost, tak prijde hnusna ledova sprcha a tvrdej navrat do reality. Takze tesilo mne, sbohem.

Sorry za doublepost-nefunguje mi EDIT. Jeste dodam, ze nasazeni PU v tomto pripade nic neresi. Po dvou mesicich nucene zbavite zastup jeho zastupovaci povinnosti a co se bude dit dal? Vy mi sice ucet nezrusite, ale vydrzej mi tam vsi treba dalsi 2 mesice bez dozoru? Hehehehe. PU ani nahodou nesupluje zastup, muze na vsi kdokoli zautocit a trvalo by jen chvilku, nez se na ne vrhne okoli. Takze je radeji organizovane predam kmeni, nez se dockat dalsiho zklamani.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Chapu dobre, ze kdyz si zaplatim ten jeden PU bod "Svoboda reklamy", tak pro me H. 2. neplatí?

Dale neni napsano, kolik dni je ban za spam.

A kdyz se drzi ucet delsi dobu v zastupu, nez je mozne, tak je nasledne zablokovan a uz se na nej vlastnik neprihlasi? > to mi prijde dost prisne.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ne když si to zaplatíš, tak ti to nebude házet reklamu, ale jinak to pro tebe samozřejmě platí!
 

DeletedUser1842

Guest
Pro ty, kterým nejde soubor otevřít:


A. Multiúčet (bez zakázaných transportů surovin nebo příkazů)

1. Zablokování od 3 do 7 dní, bez ochrany vesnic před útoky.
2. Automaticky se usuzuje, že hráč chce hrát na účtu s nejvíce body, pokud ne, může si vybrat jiný ze svých účtů, na kterém chce pokračovat dál.
3. Ostatní účty budou vymazány ze hry po 14 dnech.
4. Pokud si hráč po dobu blokace založí další účet na daném světě, budou trvale blokované všechny jeho účty.

B. Nepovolené transporty surovin


1. Zablokování na 3 dny, bez ochrany vesnic před útoky (odesílatel).
2. Odečte se odpovídající počet bodů hráči, který dostal suroviny, podle vzorce známého supportu.
3. V případě, že hráč měl multiúčet, může si vybrat jeden z účtů, na kterém chce pokračovat dále, ostatní nebudou uvolněny.

C. Nepovolené příkazy


1. Zablokování na 3 dny, bez ochrany vesnic před útoky (odesílatel u podpor, příjemce u útoků).
2. V případě útoků, se odečítá odpovídající počet bodů hráči, který vojska poslal, podle vzorce známého supportu.
3. V případě podpory, se odečítá odpovídající počet bodů hráči, který dostal podporu, podle vzorce známého supportu.
4. V případě, že hráč měl multiúčet, může si vybrat jeden z účtů, na kterém chce pokračovat dále, ostatní nebudou uvolněny.

D. Nevhodné názvy vesnic, kmenů, urážlivé kmenové profily, profily hráčů

1. Zablokování na 1 až 2 dny, bez ochrany vesnic před útoky.
2. Rasistické, politicky extrémistické, názvy vyzývající k nesnášenlivosti vůči jiným rasám, národům, náboženstvím:
a) Za první přestupek je zablokování na 7 dní, bez ochrany vesnic před útoky,
b) Opakování přestupku má za následek trvalé blokování všech účtů ve všech herních světech.
3. V případě názvů kmenů a jejich profilů, budou potrestáni všichni zakladatelé kmene.
4. Okamžité rozpuštění kmene, pokud je jeho název i obsah profilu velmi nevhodný nebo urážlivý.

E. Přezdívka hráče

1. Zablokování účtu, až do doby, kdy hráč nenavrhne novou přezdívku, v případě nevhodné přezdívky.
2. Přezdívky vyzývající k nesnášenlivosti vůči jiným rasám, národům, náboženstvím, extrémně urážlivé přezdívky mohou vést k trvalému zablokování účtu ve všech herních světech.

F. Urážky

1. Urážka jiného hráče
a) při lehkých a středních urážkách varování, po opakování tohoto typu – 24 hodinová blokace, bez ochrany vesnic před útoky,
b) hrubší urážky – 1 až 10 dní blokování, bez ochrany vesnic před útoky, každé další poslání urážky má za následek prodlužování trestu.
2. Urážka člena DK Teamu má za následek zablokování účtu od 3 do 7 dní, v závislosti od typu urážky, bez ochrany vesnic před útoky, při opakování nebo velmi hrubé první urážce je zablokování trvalé, pro účet v každém herním světě.
3. SPAM ticket systému může vyústit v trvalé vyloučení na všech světech.

G. Přihlášení na cizí účet (hacking)


1. Pokus o přihlášení na cizí účet - 7 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky.
2. Opakovaný pokus o přihlášení na cizí účet - 14 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky, může mít za následek trvalé blokování účtu v každém herním světě.
3. Úspěšný pokus o přihlášení na cizí účet - trvalé zablokování účtu v každém herním světě.

H. Použití účtu pro komerční účely

1. Pokusy o prodej účtu, časti účtu, prémiových bodů - trvalé blokování účtu v každém herním světě.
2. Posílání reklamy, odkazů na jiné hry, portály, které nejsou od společnosti Innogames, ziskové stránky
a) První přestupek - 7 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky,
b) Opakovaný přestupek - 14 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky, může mít za následek trvalé blokování účtu v každém herním světě.
3. Masové rozesílání pošty, spamování
a) První přestupek -7 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky,
b) Druhý přestupek -14 trvalé vyloučení z daného světa,
c) Další přestupek - trvalé blokování účtu v každém herním světě.

I. Zneužití zástupu v dovolené

1. Zastupování pro vlastní profit – útoky, podpory, čištění vesnic pro vlastní účet - platí stejný trest jako v bodě A a také i odečet bodů, podle vzorce známého supportu.
2. V případě nepovolených surovin a příkazů v době zástupu je trestán i zástupce.
3. Překročení povolené doby zástupu – trvalé uzavření zastupovaného účtu.

J. Vynucování zablokování účtu (např. snaží se dostat ban, protože je právě pod útoky)

1. Zablokování od 3 do 7 dní, bez ochrany vesnic před útoky.

K. Lákaní nebo vymáhání hesla


1. Lákání hesel od hráčů, vydáváním se za člena DK Teamu - trvalé blokování účtu v každém herním světě.
2. Lákání hesel od hráčů, jako hráč (zprávy typu: dej mi heslo, nebo tě zničím) - 7 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky, opakované lákání hesel má za následek trvalé blokování účtu v každém herním světě.

L. Předání účtu jinému hráči

1. Změna emailové adresy na hráče, který účet přebírá, potvrzení změny, požádání o zaslání hesla, jako zapomenutého k jeho změně.
2. Trvalé vyloučení na všech světech, pokud je změna provedena jiným způsobem.

M. Sdílení hesla

1. První přestupek - 7 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky.
2. Druhý přestupek - 14 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky.
3. Další přestupky - trvalé blokování účtu v každém herním světě.

N. Fyzické hrozby hráčům, např. výhružky smrtí v realitě

1. První přestupek - 7 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky.
2. Druhý přestupek - 14 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky.
3. Další přestupky - trvalé blokování účtu v každém herním světě.

O. Vydávání se za člena DK Teamu


1. Trvalé blokování účtu v každém herním světě.

P. Zakázané skripty

1. První přestupek - zablokování od 3 do 7 dní, bez ochrany vesnic před útoky.
2. Druhý a poslední přestupek - trvalé blokování účtu v každém herním světě.

R. Vydírání o Prémiové body


1. První přestupek – zrušení účtu na daném světě.
2. Druhý a poslední přestupek - trvalé blokování účtu v každém herním světě.

S. Vyhrožování "známostmi" v DK Support Teamu/DK Teamu

1. První přestupek - 7 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky.
2. Druhý přestupek - 14 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky.
3. Další přestupky - trvalé blokování účtu v každém herním světě.


Odečet bodů. Pokud hráč porušil více pravidel, tresty se sčítají.

Za 3x porušení toho stejného pravidla, může byť hráč trvale zablokovaný ve všech světech.

Porušení pravidel hry, které nejsou uvedené v této tabulce trestů, je posuzované administrátorem hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17937

Guest
Chapu dobre, ze kdyz si zaplatim ten jeden PU bod "Svoboda reklamy", tak pro me H. 2. neplatí?

Dale neni napsano, kolik dni je ban za spam.

A kdyz se drzi ucet delsi dobu v zastupu, nez je mozne, tak je nasledne zablokovan a uz se na nej vlastnik neprihlasi? > to mi prijde dost prisne.

hmm, nožno zistili, že ten spam sa ťažko postihuje .... aj keď u Malíčka to išlo ;)

3. Masové rozesílání pošty, spamování
a) První přestupek - dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky,
b) Druhý přestupek - trvalé vyloučení z daného světa,
c) Další přestupek - trvalé blokování účtu v každém herním světě.

tu to je .... aj keď tam nie je, koľko dní ....
ale to posúdenie si neviem predstaviť
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru