• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový sazebník

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1842
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Pro ty, kterým nejde soubor otevřít:



I. Zneužití zástupu v dovolené

2. V případě nepovolených surovin a příkazů v době zástupu je trestán i zástupce.
Dany bod by som upravil trest len pre zastupcu hrac ktory je zastupovany nema moznost ovplyvnit konanie druheho aj ked je to kamos
 

DeletedUser1842

Guest
Dany bod by som upravil trest len pre zastupcu hrac ktory je zastupovany nema moznost ovplyvnit konanie druheho aj ked je to kamos
Ty jsi se k trestům mohl vyjádřit v uplynulých 2 týdnech :)
Každý si odpovídá za svůj účet. Běžná praxe do těchto dnů. V případě, že na účtu aktuálně nehraje, budou udělovány mírnější tresty.
 

DeletedUser19743

Guest
???? a to pravidlo jako

D. Nevhodné názvy vesnic, kmenů, urážlivé kmenové profily, profily hráčů

1. Zablokování na 1 až 2 dny, bez ochrany vesnic před útoky.
2. Rasistické, politicky extrémistické, názvy vyzývající k nesnášenlivosti vůči jiným rasám, národům, náboženstvím:
a) Za první přestupek je zablokování na 7 dní, bez ochrany vesnic před útoky,
b) Opakování přestupku má za následek trvalé blokování všech účtů ve všech herních světech.
3. V případě názvů kmenů a jejich profilů, budou potrestáni všichni zakladatelé kmene.
4. Okamžité rozpuštění kmene, pokud je jeho název i obsah profilu velmi nevhodný nebo urážlivý

to jako ze se pojmenujes jmen sveho kmenu a za to mas blok??
 

DeletedUser19743

Guest
D. Nevhodné názvy vesnic, kmenů, urážlivé kmenové profily, profily hráčů


Nechapu jako ze si das jmeno kmenu a mas blok
 

DeletedUser

Guest
Už 2x se mi stalo,že hráč,na kterého jsem útočil byl najednou zablokován a já nemohl útočit.Mám podezření,že se nechali schválně zablokovat/buď změnou názvu vesničky na nevhodný název,nebo dali zástup někomu,kdo jim posílal podpory/.
Pochopil jsem správně nová pravidla,že tato "chybička" bude odstraněna ?
 

DeletedUser19256

Guest
Už 2x se mi stalo,že hráč,na kterého jsem útočil byl najednou zablokován a já nemohl útočit.Mám podezření,že se nechali schválně zablokovat/buď změnou názvu vesničky na nevhodný název,nebo dali zástup někomu,kdo jim posílal podpory/.
Pochopil jsem správně nová pravidla,že tato "chybička" bude odstraněna ?

Pokud to bude schválně, tak si myslím že by neměli být chráněni před útokami.
 

DeletedUser

Guest
Pořád mám v tom sazebníku guláš...
Takže za nejhorší provinění proti pravidlům, kdy nastane okamžité zrušení účtu, je tedy překročení povoleného limitu při ZvD...

V jakém jiném případě, mi zrušíte účet okamžitě a to bez toho, aniž bych opakovaně musela používat výrazy a slovník pomocného dělníka pracujícího na stavbě městské kanalizace, s dvěmi promilemi pod kůži?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru