• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Novinky ze světového dění

  • Zakladatel vlákna Lotosový kvítek
  • Vytvořeno

DeletedUser3666

Guest
Policie v oxfordu byla natočena při sáňkování ve službě :rofl
A ještě jezdili na štítech co maji na rozhánění demonstrací :cool
Nátáčel to chlápek, co na tom kopci jezdil na kajaku a myslel si že jedou pro něho, když je spatřil. A hele oni páni policisté si přijeli taky zablbnout :D Nechtěl bych to pak vysvětlovat šéfovi.
http://www.youtube.com/watch?v=MgOUm1ci0z8

A k těm chlebíčkům, většinou je mi pak špatně, páč jich sním moc a nebo to kombinuju s alkoholickými nápoji a to je mi taky pak špatně :(
 

DeletedUser7531

Guest
tak u vás se jí jenom ječmen a chmel nebo se mýlim??? :)

Jo u K.illerů ale speciálně ne v té tekuté tradiční podobě, ale ve formě tuhé, tak jak to natrhají na chmelnici a na poli. K.iller je totiž zastáncem nového průzkumu, který ma za cíl zjistit, jak obilí chutná králikům.... :D
 

DeletedUser3666

Guest
Koukám, že navštěvovat forum je velice dobrá věc :thumb
Pro zabití času a chvíle nudy. A člověk se občas i pobaví.
Jinak sorry za OT...:pardon
 

DeletedUser2901

Guest
Teda Gismo, ty jsi ostuda, ne ječmen ale slad... ;)
Chmel a slad, toť pokrm bohů... :D
 

DeletedUser2901

Guest
Jistě, ale ječmen jako takový to není, jen blbě řečeno část ječmene... ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak se dělá pivčo ? No v Pardubkách v pívováru jsem byla několikrát... Ale už je to dávno...
Více mi spíš dali exkurze v destilerce v Tullamore a v Jamesonu v Dublinu, kde ukazují čím vším prošla ta jejich slavná uisce beatha (ish´ke-ba´ha) --> "the water of life" :beer
 
Nahoru