• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser

Guest
onono - tebe já vůbec neznám, když už se tady ozýváš tak se aspoň představ za koho hraješ. A ty mě taky neznáš takže mě nesuď když nevíš vůbec nic :rofl

Vím víc než si myslíš měl jsem tu "čest" jak na 10 tak na 8 :mocking Představit? Já se představuji za odměnu :p A ty si to nezasloužíš takže máš smůlu :mocking;)
 

DeletedUser16358

Guest
..aha..no tak onono nechápu proč se skrýváš za nějakým onono, když tak se představ nebo se neozývej !!
 

DeletedUser

Guest
Jak už jsem řekl někteří lidi mi za to nestojí a já náhodou nemám žádný důvod se schovávat ten kdo potřebuji aby mě znal mě zná a ten kdo nepotřebuji aby mě znal mě nezná a na svůj názor mám právo a to ty jsi zase začala vyrypovat jako je tvý zvykem tak se pak nediv že řeknu něco co se ti nelíbí.
 

DeletedUser16358

Guest
..hmmm to bylo mooc pěkné....tady je ale jiné téma :rofl jdu zjistit kdo seš neboj já na to příjdu.
 

DeletedUser

Guest
Výborně na to čekám zapoj trošku mozeček to ti neuškodí pak to sem klidně napiš aspoň se o sobě dozvím něco nového :D:rofl
 

DeletedUser

Guest
...nemám žádný důvod se schovávat..

ale schovavas sa... ;)

ten kdo potřebuji aby mě znal mě zná.

skupina v pocte 0 ludi :D
bez urazky... mna to vobec nezaujima :eek:)

a co pisal o mne smetack.. ja mozem povedat len ze mas pravdu, ale ani ja som sa sem netlacil, to si si dufam tiez vsimol. ak chces hodnotit prinos pre kmen, tak je to jednoznacne hacek.

kazdopadne z tvojej pozicie ma nemas ako hodnotit, lebo ma vobec nepoznas a nevies co pre kmen robim. preto sa mi zda odveci, ze ma hodnotis. ak mas nieco proti mne, tak mi to mozes napisat kludne osobne.
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
ja som tu reagoval na smetacka.. a ked tu pises x svojich prispevkov, tak ano to mi vadi.... ze tu spamujes.

ak ta monnkey znicila aj na 8cke aj na 10tke a zle kvoli tomu spavas, tak jej napis osobku alebo skus novy server kde ona nie je a mozno sa ti zadari. ale toto je tema o niecom inom..

a nezaujem som vyjadril ohladne tvojej totoznosti, nie ohladne tohoto fora..
 

DeletedUser

Guest
Zničila? :D :D Dovol mi se zasmát nezničila mě ani na jednom serveru ono ani tak neničí spíš podráží :mocking

To je fuk o čem je toto téma ty tu bráníš svého soukmenovce a to já také a o tom to je né o tom o čem je toto téma

PS: monkeyy další nápověda jsem s URNY
 

DeletedUser

Guest
to smetacka tu branis? zatial si iba utocil na monnkey ;) a ked ty poznas ju a ona teba nie, tak to ide pomerne jednoducho ;) pretoze ona sa branit vlastne nemoze.

a ta tema tu uz bola do podrobna preriesena.. takze v tom nema zmysel pokracovat :)
 
Nahoru