• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Přezdívky...

DeletedUser

Guest
??? Lotosový kvítek? Safra, ještě mi zbyl jeden fanoušek, hehe.
Ale tak děkuji...se budu úplně červenat do růžova...
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím. Nej je Lotosový kvítek a nejbláznivější je Phosphorus. To by mě zajímalo, kterej blázen mohl takovej nick vymyslet...
 

DeletedUser2502

Guest
Já s vámi budu taky souhlasit. Je to takový roztomilí ten Lotosový kvítek
 

DeletedUser

Guest
Roztomilý? Dostáváte mě do rozpaků, mládenci. Právě jsem již opět chtěla Kozmicze poprosit o výmaz tohoto nicku ze seznamu registrovaných hráčů, ale jestli je to opravdu tak všeobecně líbivé, tak tu s vámi ještě chvíli pobudu, teda...hehe.
Naopak mě uchvátili nicky jako např. 'DestinyII', '*trinity*'(oba to jsou mužský, hehe). Dále se mi moc líbí 'Smrtibrácha', 'bucbozi', 'komsomolec' a v neposlední řadě velký bojovník 'Hubička', se svými skoro nedobytnými pevnostmi.
 

DeletedUser

Guest
Kviku mne sa viac páčia niky ako 3nity .100RM ,,,,100KA :)geek) na 100(sto) je ich mnoho .....
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
No, musím souhlasit s názory, které se tu někde výše objevili, nick Lotosový Kvítek je opravdu unikátní a geniální...Tleskám k vymyšlení takového nicku...

Phosphorus? No byl to nejlepší hráč SK3, velký leader ATOMU, být vámi se mu tu nesměju, umí kousat... :-D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
No, ale byli tam i větší lamky, např. Radium, pamatuji si že Phosphorus toho Radiáčka uplně zmastil, ten si ani neškrtal...
 
Nahoru