• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Proces řešení protestu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30967

Guest
Pokiaľ je zistený neoprávnený trest daná vec sa deleguje na hl. cheathuntera a admina hry, ktorý rozhodnú aké bude spravené opatrenie
Viac k danej veci nemozem povedat

Můžu se tedy zeptat co může dělat uživatel, který není spokojen s tím jak danou věc posoudil hl. cheathunter, popř. admin?
Je nějaká vyšší instance?
 

DeletedUser

Guest
Můžu se tedy zeptat co může dělat uživatel, který není spokojen s tím jak danou věc posoudil hl. cheathunter, popř. admin?
Je nějaká vyšší instance?
tak začínam mať pocit že srandy už bolo dosť.
Najvyššia išyancia pre česky server je admin hry ako v každom pravnom systéme je zase najvyšši súd.
Viac k tomu nemam co dodat
 

DeletedUser30967

Guest
V některých právních státech (třeba jako u nás) máme vedle klasické soustavy také soud ústavní, a ve spoustě případů máme možnost obrátit se na nadnárodní soudy jako třeba Evropský soud pro lidská práva apod.
Spíše jsem očekával návod jak se obrátit na INNO coby na provozovatele hry (neříkej mi že na kmenech tato možnost není), nežli odpověď, která se nesnaží zodpovědět dotaz.

I admin je jen člověk, a může se mýlit.

A nevím o jaké srandě hovoříš. Položil jsem slušnou formou slušný dotaz, nechápu tedy první větu ve Tvé odpovědi.
 

DeletedUser

Guest
ak máš podozrenie že pochybil aj admin hry máš možnosť sa tiež odvolať priamo do spoločnosti INNOGAMES
Kontakt viď horná lišta a označené Contact
 

DeletedUser30967

Guest
Děkuji, za přesné instrukce.
Ochota poradit je opravdu cenným artiklem každého člena týmu herní podpory.
 

DeletedUser

Guest
V některých právních státech (třeba jako u nás) máme vedle klasické soustavy také soud ústavní, a ve spoustě případů máme možnost obrátit se na nadnárodní soudy jako třeba Evropský soud pro lidská práva apod.
Spíše jsem očekával návod jak se obrátit na INNO coby na provozovatele hry (neříkej mi že na kmenech tato možnost není), nežli odpověď, která se nesnaží zodpovědět dotaz.

I admin je jen člověk, a může se mýlit.

A nevím o jaké srandě hovoříš. Položil jsem slušnou formou slušný dotaz, nechápu tedy první větu ve Tvé odpovědi.

Na druhou stranu, řekl bych, že adminka hry je zaměstnanec INNO, tudíž když ona rozhodne, že jsi vinen, pak Inno jako takové rozhodlo, že ji vinen a jediný co můžeš dělat, je jít hrát jinam.
 

DeletedUser7531

Guest
ak máš podozrenie že pochybil aj admin hry máš možnosť sa tiež odvolať priamo do spoločnosti INNOGAMES

Ano, ale účet je tak jako tak v případě permanentního zablokování smazán po 14-ti dnech a i když Innogames rozhodne jakkoliv, tak účet ti to již nevrátí - i kdyby byl smazaný neprávem (nepravděpodobné).
Takže je potom rozhodnutí Innogames jen takové mávnutí do větru, protože ti to stejně nic nevrátí :)
 

DeletedUser2029

Guest
Na druhou stranu, řekl bych, že adminka hry je zaměstnanec INNO, tudíž když ona rozhodne, že jsi vinen, pak Inno jako takové rozhodlo, že ji vinen a jediný co můžeš dělat, je jít hrát jinam.
Může se jít soudit /o prachy, případně i jen o uznání, že to nebyl on, kdo porušil smlouvu, ale firma Innogames/. To jde vždy. Pravdů ve smluvních vztazích může rozhodnout jen soud. Ne jedna ze stran.
 

DeletedUser

Guest
mozem sa spytat, podla coho sa urcuje ci na zablokovaneho hraca sa utocit moze alebo nie?

uz dva tyzdne je pri nas jeden hrac zablokovany a nemozeme na neho utocit. z mojho pohladu je to dost divne, nakolko jeho previnenie v hre ma blokuje v rozvoji, co znamena, ze ak by ten hrac pravidla neporusil, uz davno by bol rozobraty.
 

DeletedUser

Guest
Sami viete ze su dva druhy trestov
jeden s ochranou a druhy bez ochrany dedin pred utokmi
Je to interna záležitost supportu ktoru nemozem zverejnit ohladom zadania trestu
ale ak ta mozem poziadat tak mi napúis do osobky o ktoreho hraca sa jedna a preverim to
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru