• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Proces řešení protestu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
spíš tomu na 100% věří, že uděluje trest oprávněně, což se nemusí vždy slučovat s vinnou obviněného, ale i support je jen člověk, no ne?
 

DeletedUser30967

Guest
nejspíše míří do míst kam to členové správcovských týmů nemají rádi..
naráží na fakt že každý se může mýlit a i stoprocentně přesvědčený support může oflastrovat neviného, popř. udělit špatný trest. Příliš mírný/tvrdý..
Nezveřejnění sankcí je dosti ošidné, protože podkopává důvěru v tým.. ostatně všechny právní systémy honosící se přízviskem demokratický, zveřejnují systém sankcí..
myslím že by Vám to pomohlo v práci s lidmi, ale je to jen rada.. když budou tresty veřejné, tak odpadne spousta dohadů typu
"proč on dostal tak málo a já tak hodně" protože každý bude mít možnost si přečíst kolik se za co dává..
 

DeletedUser28954

Guest
právě že tam není všechno zveřejněné, kdyby tam bylo všechno zveřejněné, tak tady ta debata nenastane ...
 

DeletedUser

Guest
já bych to bral jako upálení na hranici, veřejná gilotina, poprava sekerou v rukou kata a podobně, kdybych měl navazovat na radu k uveřejnění!
já to řeknu asi takhle - to, kam jsem tím mířil...

vaše práce je náročná, nezávidění hodná, nic za ní pořádně nemáte - nebo vůbec, pracujete v prostředí směrovaném kritikou, žádostí, kravinami a podobně...
bavit se nechvalně se supportem je pro mě, jako hrát si s ohněm... - nic proti, ale kdybych si chtěl stěžovat, dodržel bych postup přes ticket...
tato hra je pro mě relaxací od hnusného života v reálu a nehodlám to tahat i sem, to pak mohu přestat hrát, pustit windowsovské miny a rozčilovat se tam...

a tak blíže neodpovím...
 

DeletedUser

Guest
Ano, všechno je tu zveřejněné - bohužel jsem se mnohokrát setkal s tím, že za stejný přestupek byl uložen rozdílný trest, případně za podle mě vážnější přestupek byl uložen trest mnohem mírnější...

rovnaky priestupok rovnaky trest len vsetko zavisi od mnohych veci, ktore tu nebudem a nemozem prejednavat
 

DeletedUser

Guest
toto téma je vlastně zbytečné...
pojďme to uzavřít...
vadí-li nám to natolik, napišme si na ticket nebo kam... jinak si nestěžujme, nemá to význam...
support nikdy nebude mít možnost nás konkrétněji seznámit s určitými prohřešky a následným potrestáním, takže ani psaní na ticket a doufat v změnu tohoto systému nelze a tudíž je také zbytečné...

pojďme se smířit s tím, že support pracuje v zájmu nás všech ve svém nejlepším přesvědčení, díky své nedosažitelnosti a díky již zmíněným svázaným rukoum ze strany INNO, nemůže být support víc dosažitelnější než je teď... a nikdo z nás s tím nic neudělá...

já jsem rád, že nám vůbec někdo ze supportu tady na foru vůbec odpovídá a snaží se nám situaci nastínit, ponížit "bolestnou" představu o naši bezmocnosti...¨

takže prostě, je to jen hra a má svá pravidla, v mnoha vláknech na podobná i jiná témata bylo napsáno "pojďme držet hubu a krok", což já doplním tím, pojďme se soustředit na hru, tohle je jen hra a osobně ji beru jako útěk z reality a budu se snažit vyhnout všem obviněním na mou osobu, neporušit vědomě pravidla a doufat za mírné pochopení nevědomého porušení pravidel a už dlabu na tohle vlákno!
děkuji!
 

DeletedUser

Guest
Ohladom vašich otázok bolo všetko zodpovedané a daný topic uzatváram
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru