• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Proces řešení protestu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25426

Guest
Sami viete ze su dva druhy trestov
jeden s ochranou a druhy bez ochrany dedin pred utokmi
Je to interna záležitost supportu ktoru nemozem zverejnit ohladom zadania trestu
ale ak ta mozem poziadat tak mi napúis do osobky o ktoreho hraca sa jedna a preverim to

Sorry, ale tohle nechápu... Pokud jsou dva druhy trestu, máme právo vědět, kdy který trest je možno použít...
Tvoje tvrzení, že to je interní záležitost supportu je velice podivné - v tom případě si může supporter udělovat tresty zcela podle svého a používat dvojí metr... A s tím jsem se již bohužel mnohokrát setkal - za obdobný přestupek zcela rozdílný trest...
 

DeletedUser3219

Guest
Sorry, ale tohle nechápu... Pokud jsou dva druhy trestu, máme právo vědět, kdy který trest je možno použít...
Tvoje tvrzení, že to je interní záležitost supportu je velice podivné - v tom případě si může supporter udělovat tresty zcela podle svého a používat dvojí metr... A s tím jsem se již bohužel mnohokrát setkal - za obdobný přestupek zcela rozdílný trest...

http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=11707 ;-) tady máš ty tresty zcela jasně a zřetelně.

Všechny uvedené tresty jsou pokud dobře vidím bez ochrany, tresty " s ochranou" se užívají dočasně, do vyřešení situace, kdy je potřeba s konečnou platností rozhodnout o přestupku :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28954

Guest
2. Odečte se odpovídající počet bodů hráči, který dostal suroviny, podle vzorce známého supportu.

proč není veřejný vzorec pro výpočet odečtu vesnic(bodů) ? Jak se hráč může bránit, když ani neví kolik mu support smí za daný přestupek odečíst. Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser5389

Guest
mozem sa spytat, podla coho sa urcuje ci na zablokovaneho hraca sa utocit moze alebo nie?

uz dva tyzdne je pri nas jeden hrac zablokovany a nemozeme na neho utocit. z mojho pohladu je to dost divne, nakolko jeho previnenie v hre ma blokuje v rozvoji, co znamena, ze ak by ten hrac pravidla neporusil, uz davno by bol rozobraty.

Je taky možné, že zatim nepřijal trest, proto na něj ještě neni možné útočit...
 

DeletedUser

Guest
2. Odečte se odpovídající počet bodů hráči, který dostal suroviny, podle vzorce známého supportu.

proč není veřejný vzorec pro výpočet odečtu vesnic(bodů) ? Jak se hráč může bránit, když ani neví kolik mu support smí za daný přestupek odečíst. Děkuji za odpověď.

je to interná záležitost supportu a NESMIE BYŤ ZVEREJNENÁ
 

DeletedUser

Guest
To je asi stejně tak logické, jako to, že:

To co říkám já, je vždycky pravda.

Tvrzení napsané výše musí tedy být pravdivé, protože jak jsem řekl (podle tvrzení, které je jistě pravdivé, neb jsem ho řekl já a já říkám vždycky pravdu), tak všechno co řeknu je pravda... Mám takový pocit, že tímhle pravidlem se support dost řídí, což?
 

DeletedUser

Guest
je to interná záležitost supportu a NESMIE BYŤ ZVEREJNENÁ

jak bude potrestán supportér, který tuto informaci zveřejní?

nejedná se mi teď o trest ve hře, či interní potrestání v supportu
jsou supportéři, kteří vzorec znají nějak vázáni mlčenlivostí, dejme tomu písemnou formou ve vztahu k INNO?
 

DeletedUser

Guest
jak bude potrestán supportér, který tuto informaci zveřejní?

nejedná se mi teď o trest ve hře, či interní potrestání v supportu
jsou supportéři, kteří vzorec znají nějak vázáni mlčenlivostí, dejme tomu písemnou formou ve vztahu k INNO?

Su dané pravidlá, ktorými sa musí support riadiť.
Dané pravidlá navrhol prevádzkovateľ hry a pokiaľ supportér tzv. pustí dané veci mimo support, môže očákavať trest
 

DeletedUser

Guest
To je asi stejně tak logické, jako to, že:

To co říkám já, je vždycky pravda.

Tvrzení napsané výše musí tedy být pravdivé, protože jak jsem řekl (podle tvrzení, které je jistě pravdivé, neb jsem ho řekl já a já říkám vždycky pravdu), tak všechno co řeknu je pravda... Mám takový pocit, že tímhle pravidlem se support dost řídí, což?

Support sa riadi faktami a vecami ktoré ma k dispozícii, nejaké svojvoľne zasahovanie je nepripustne
Pokiaľ supportér udelí trest je si 100% jasný ohľadom previenia
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru