• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prodloužení Countdown TAJEMSTVÍ

DeletedUser34733

Guest
Ja si myslím že keď skončí svet moc rýchlo tak je viac ľudí sklamaných ako spokojných,a nie len pre to že nevyhrali..
Poznám niekoľko násobne viac hráčov,ktorých teší viac hra,ako samotná výhra!Načo to tak rýchlo ukončovať?drvivá väčšina hráčov berú dk ako dlhodobú zábavu,bez ohľadu na výhru,pre innogames je to tiež výhoda,keď je hra dlhšia/zrejme vyzbierajú viac na premiových bodoch)tak pre koho je to dobré skracovať?Pre tých pár ľudí,čo chcú mať dobrý pocit z výhry?tak nech to dokážu aj v dlhodobom merítku(určite to zvládnu,keď sú taký dobrý) alebo si môžu zahrať speed :)
Môj názor predĺžiť to aspoň na tých pár týždňov


preto idealna dlzka trvania sveta je asi pre vacsinu hracov kolko?
1,5 - 2,5 roka? menej kto chce hrat nech hra speed svety, prip. nieco podobne ako bol s24. dlhsie vsak hrat svet nema vela ludi zase chut...
takze optimalne nastavenie sveta by mal dat firma a mozno teda aj na zaklade optimalnej dlzky casu, kolko stravi priemerne hrac na jednom svete... /ale to je matematika a to by mal ratat niekto iny .../
p.s. je tiez pravda, ze mna viac ako prehra na s24 nas**lo to, ze sme sa konecne celkom zacali ludia v kmeni bavit, riesili sme cosi ako rozvoj a do blizkej buducnosti a baaac koniec sveta...
a tych 48 hodin time end bol skor na smiech, kedze napr. ja som to mal slachtou k najblizsej dedine s tajomstvom vitazneho kmena 49 hodin !
 

DeletedUser35783

Guest
RE:don miquel
Ale tak je přece jasné že se nebude nesmyslně utočit na zabetonované tajemství ale na ostatní vesnice a zorganizovat utoky na 25 hráčů když se zapojí celí svět aby zabrali co nejvíce vesnic aby se prolomila obrana ve vesnicích stajmestvím když na to bude například měsíc je maličkost. To žádný kmen nemůže ustát ale tak nechme se překvapit :eek:)

Souhlasím stebou že by měli být světy s tajemstvím a bez aby si každý vybral podle sebe.
3 světy s tajemstvím po sobě když to není vychytané... :(
 

DeletedUser

Guest
RE: reformovany
No diplomacií když se nebudou moct kmeny sloučit kvůli kapacity (což je dobře) nic neuhraješ, když začne odpočet a všechny ostatní kmeny se sjednotí tak je nerealné aby 25 lidí rozděleno po celém kontinentu se ubránily.

a/ se všechny kmeny nesjednotí

b/ jde o to vesnici udržet resp. přebrat, a na to jsou potřeba 4 šlechtici

c/ odpočet byl 48 hodin ... za tu dobu se nemohly vesnice s tajemstvím dobít, i kdybych měl 10x silnější alianci ... leda by hrál suportem :)

d/ pokud byly všechny tajemství na jednom kontinentu, tak by to byl podraz na druhou ;-)))

e/ diplomacie - když má kmen 25 hráčů, tak jasně zvolíš jinou strategii ... na světě 5 byl kmen se 6ti sesterskými kmeny a to byl počet hráčů 100 v jednou kmeni - a jejich "taktika" jim vyšla ... fakt pochybuji, že by do nich šel celý svět ...

ta doba je prostě krátká ...
 

Pampalína

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Tajemství

Zdravím všechny, podle mého názoru to s tajemstvím bude ještě mnohem zapeklitější než se na první pohled může zdát a myslím si, že i při sebevětším snažení se to administrátorům této hry nepovede jen tak vyladit hned napoprvé, protože dle mého názoru nejde jen o to na jak dlouho má být nastavena závěrečná fáze hry, důležité jsou právě i všechny okolnosti okolo, jako třeba po jaké době tuto fázi hry spustit, když bude spuštěna příliš brzy a na krátký čas, tak hráči jenž budou opodál vesnic s tajemstvím nebudou mít moc šanci se do boje zapojit skoro vůbec a ti co budou blízko zas nebudou mít tolik útoku a šlechty aby s tím něco udělali když vesnice s tajemstvím budou mít podpory jaké měli, když budou dobývat vesnice které vesnice s tajemstvím podporují, tak na to budou potřebovat velice mnoho času a ti vzdálenější hráči se do toho opět moc nezapojí. Když administrátoři hry prodlouží čas závěrečné fáze hry zase o moc, tak zas vesnice s tajemstvím budou neudržitelné pro obránce, protože se do nich samozřejmě pustí celý svět, z čehož si myslím že vyplývá, že to bude chtít velice přesně odhadnout po jaké době se toto má spustit a na jak dlouho a samozřejmě jak tu píšete i ty věci s přestupy z kmene do kmene pro hráče kteří vlastní vesnice s tajemstvím. Tímto bych chtěl popřát všem hráčům trpělivost a všem administrátorům dobrou volbu v nastavování.
 

DeletedUser

Guest
Najlepšie by bolo zrušiť tajomstvá. Ako sami vydíte svet 24 netrval dlho a hráči si chceli zahrať podstatne dlhšiu dobu :)
 

DeletedUser

Guest
Šijete si sami na sebe bič :) Zvedněte countdown a máte tady další z nekonečných světů kde většina nakonec skončí pro nudu nebo nedostatek času :)
 

DeletedUser35829

Guest
Myslím si že to je len dobre že je v kmeni len 25 hráčov a spraví to hru dynamickejšiu...Keď si niekto myslí že to neubráni napr. mesiac,tak je asi dôležité si rozmyslieť či sa oplatí do toho ísť.Bude tu dôležitejšia stratégia a taktika ako nejaké intrigy či diplomatické čachre-machre!Chcem tým povedať,že keď bude nejaký kmeň dosť dominantný tak to zvládne udržať aj oveľa dlhšie..

A ešte jedna poznámka: Myslím si že je pre väčšinu lepšie keď skončí niekoľko tisíc ľudí v priebehu pár rokov kôli nude či času ako 20 000 po pár mesiacoch kôli prehre(a pritom ani nemali šancu s tým niečo urobiť-tým narážam na to ako kolega spomínal že šlachta mu cestovala 49hodín a limit bo 48...
 

DeletedUser34733

Guest
Šijete si sami na sebe bič :) Zvedněte countdown a máte tady další z nekonečných světů kde většina nakonec skončí pro nudu nebo nedostatek času :)

pre IK Boris-a:
ja si to osobne nemyslim, ty hras rad rychle svety a rad spekulujes a vymyslas taktiky... ja osobne by som si rad zahral trochu dlhsi svet ako bolo ten 24 a myslim ze nielen ja... ...rozdiel medzi nami dvomi je ten, ze zatial co ty si "dupal", tlacil na svojich hracov, hrajte, hrajte a cim skor vyhrajme, ja rad s ludmi aj prostrednictvom roznych prostriedkov komunikujem a nieje to len o hre... ...ty si bral svojich hracov v kmeni ako hracov v time, ktorych cielom je cim skor skoncit bez toho aby si mal zaujem sa s nimi co i len trochu blizsie zoznamit /vychadzal som z toho co pisal iny clen tvojho kmena zo s24 - "ked sa cokolvek objavilo na fore bolo z toho zle"/ ...
takze preto by som nenamietal, ako som pisal v prispevkoch vyssie, aby bolo nastavenych aj viac svetov s roznou dlzkou trvania ! a to sa da aj bez tajomstiev /systemom ovladania rozneho poctu dedin a sveta, nastavenim rychlosti atd .../
ty si hraj svety s dlzkou trvania pol roka, mne vyhovuju svety s nastavenim tak 2 roky... /pritom svet 13 CZ hram uz 3 roky, ale kvoli ludom, aj partii ktora je tam, som ho ochotny hrat aj dalej ... resp. kvoli nim .../

... takze idealne by bolo spustat rozne svety s roznymi nastaveniami a teda roznymi trvaniami a hraci si sami vyberu, podla nastavenia na ktory svet sa prihlasia ...

p.s. podobneho sveta ako bol s24 by som sa ja osobne uz nezucastnil.... /a myslim ze nielen ja/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35754

Guest
nu spíše bych uvítal svět jako kdysy třeba jako s7
 

DeletedUser

Guest
pre IK Boris-a:
ja si to osobne nemyslim, ty hras rad rychle svety a rad spekulujes a vymyslas taktiky... ja osobne by som si rad zahral trochu dlhsi svet ako bolo ten 24 a myslim ze nielen ja... /

Jenže na s24 jsme byli jediní, kteří zvolil strategii roztahání po celém světě a to v situaci, kdy v kmenu mohlo být 99 hráčů. Všechny ostatní kmeny měly celou dobu max. 2 tajemství, takže nebýt nás, ten svět trval klidně 2 roky taky. Na s25 je limit 25 hráčů v kmeni, tzn. už samo o sobě by tady byla naše strategie nezopakovatelná, už teď tenhle vět má zaděláno na x let, než se hráčům omrzí a nakonec se vlastníci buď domluví, nebo skončí, pokud si ještě prodloužíte countdown, pak už se nějakého konce dočká zřejmě jen těch posledních 25 hráčů, co na tom světě vydrží těch x let :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru