• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prodloužení Countdown TAJEMSTVÍ

DeletedUser30368

Guest
Je to velmi malá šance, ale dobrá domluva 12 lidí s tajemstvími se může stát. Znáš lidi...
 

DeletedUser

Guest
:)

Já jsem každopádně pro prodloužení,jelikož na světě 24 se mi to zdála dosti krátká doba 48 hodin...Tam není skoro žádná možnost převzít vesnici s tajemstvím,jelikož tam je spousta vojsk..Jen na zabití jednotek to trvá docela dlouho než se schopý pár aktivních hráčů se zkušenostma a pak navíc,člověk který to má dál tak 48 hodin na zabrání vesnice je krátká doba,dle mého názoru...

ČEŠI DO TOHOh08*
 

DeletedUser

Guest
Abys mohl dát nějakou nabídku, musíš mít co nabídnout :) Mít 9 tajemství, 45 volných míst a ovládat bojové žebříčky, to je ta pozice, kdy můžeš oslovit zbylé vlastníky tajemství. My oslovili všechny (s kopiemi to bylo 15 vlastníků), ze kterých jsme se domluvili se 7. Jaká je šance, že jako hráč s 1 tajemstvím, dokážeš poskládat dalších 11, když máš možnost nabídnout max. 2 místa na 1 tajemství napříč všemi kontinenty tak, že je pak reálné, že ti hráči sami, obklopeni svými kmeny, ze kterých by museli odejít, to všichni udrží? :) Bez šance.
 

DeletedUser30368

Guest
Věř, že se dá vše dohodnout. Svět se teď potáhne, ale aspoň se vyloučí jedna z možností rychlého ukončení.
 

DeletedUser30516

Guest
Já jsem úplně proti tajemstvím už jsem to psal na forum světa 24, uvidíte, že si sami přijdete o hráče!

Hodněš lidí tím odreagujete hrát kvůli této blbosti, kterou jste mohli vymyslet.
 

DeletedUser

Guest
Tzn. podle Tebe je cílem hry ji co nejvíce natahovat a postupně vyloučit všechny možnosti jejího ukončení :) Přitom tady už samotným omezením počtu členů v kmenu nemá s25 žádný reálný základ k vůbec nějakému ukončení a prodloužením countdownu ten svět jen definitivně pohřbíte pro ty hráče, kteří by se rádi někdy nějakého konce dočkali :) Pro pár hráčů co křičí ten svět zabijete pro dalších 90%, kteří do 2 let do jednoho s tím světem skončí a nechá se rozebrat a nikdo nezažije ten super adrenalin, co byl na s24 poslední pár dní. No dělejte jak myslíte :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Ne,podle mne to, tak není. Já osobně bych chtěl krátký svět, ale pro hráče je lepší dlouhý :) (Ještě nedozráli do zkušeností, které máš ty a mnozí další hráči, že je to po 5 letech může přestat bavit...)
 

DeletedUser

Guest
Ne,podle mne to, tak není. Já osobně bych chtěl krátký svět, ale pro hráče je lepší dlouhý :) (Ještě nedozráli do zkušeností, které máš ty a mnozí další hráči, že je to po 5 letech může přestat bavit...)

Pak si pod pojmem hráč představujeme každý něco jiného :) Podle mě hráč je ten, kdo hraje naplno a takového musí zákonitě každá hra po pár měsících omrzet :) A taky největší exodus hráčů je na každém světě do prvních 6 měsíců od doby, kdy na něj vstoupí, projdi si statistiky :) V ten moment hra přestává být hrou a ostatní v kmenech místo bojů a strategií začínají řešit hlavně to, jak rychleji střádat na šlechtu, aby mohli přebírat končící sousedy. To ale už není hra, nabízející adrenalin, to je jen přežívání :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35812

Guest
podle mě na s24 bylo úplně jedno jakej byl čas pro udržení - 12 vesnic se ve 100 hráčích dá zabetonovat tak, že to nejde prorazit (a to ještě nemluvím o tom, že se dá tajemství přesunovat)
naopak na s25 s 25 členy kmene podle mě není možné tajemství udržet, pokud neuvažuju o nějaké šílené diplomacii
 

DeletedUser35832

Guest
[QUOTE:) My mohli dát těch 12 tajemství dohromady jen proto, že už jsme jich měli 9 (v 55 hráčích) a stačilo nám tak oslovit 3 tajemství a nabídnout 45 volných míst. Při 99 hráčích + akademii pak byla teprve reálná možnost ta tajemství udržet. :)[/QUOTE]

Nechtěl jsem reagovat, ale musím - ano, měli jste 9 tajemství, ale 6 jste dostali do vínku ( přesně před vaše vesnice ) a zbytek byl o politice - přesně jako v parlamentu. Takové vítězství by mě absolutně netěšilo - ty jsi na něj hrdý - tak to ti gratuluji. Mohu to za sebe říct, protože už nějaký rok hraji a vždy a za všech okolností poctivě ( tak jako v životě ). Vesnice s tajemstvím ano, ale bez toho, že by ovlivnilo ukončení světa. A když tak 1 tajemství na 1 kontinent.:rofl
 
Nahoru