• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prodloužení Countdown TAJEMSTVÍ

DeletedUser

Guest
Když svět s tajemstvími, tak takový, kde by počet členů byl min. 100, tajemství by zároveň mělo každé od začátku další 3 kopie, které by se dál už ani nemusely množit. K tomu dejte odpočet 7-14 dní + pravidlo seláku a garantuju vám, že si všichni užijete super zábavu, protože při tom počtu tajemství bude mít víc kmenů možnost je poskládat, a zároveň dost těžké je všechny proti celému světu 7-14 dní udržet :) Jiná nastavení vám tu zábavu dost znemožňují a budete končit pro nudu. Tady už ale při počtu 25 hráčů na kmen máte zabito tak jako tak, vyšším odpočtem si to jen definitivně pohřbíte :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17720

Guest
Eliščin Rytíř - my ale dali nabídku celým kmenům a s těmi 3 tajemstvími přišly celé kmeny ve všech 3 případech :) Kde v tom vidíš nějakou intriku a zradu? To je úplně normální diplomacie v podobě sloučení kmenů, která se děje na DK dnes a denně a ta tajemství zůstala původním kmenům, které je získali a s těmi jsme vytvořili koalici :) Fakta tučným písmem neumlátíš :)

Celé kmeny ha ha to by tady nesměli být twstas které tě usvědčují z blábolu.:D

To vykládej někomu kdo tam nehrál a kdo nekomunikoval s hráči z kmenů které přišli o hráče s tajemstvím ty tomu co se stalo určitě neříkali diplomacie.Prostě pár hráčů ostatní z kmene hodilo přes palubu u nás v kmeni tací končili na černé listině. Já umím prohrávat s tím problém nemám když je někdo silnější bojovnější atd.Je to otázka přístupu k vítězství.Jsou tací co se postaví na stupně vítězů i když dopovali nebo si zkrátili trať,takový já nejsem a jestli někdo je musí se s tím vyrovnat sám.Na celém foru jsem si přečetl hodně příspěvků oponuješ jako jediný skoro všem kdepak máš ostatní z vašeho vítězného kmene že by nezdíleli tvůj názor.
 

DeletedUser35812

Guest
Rytíř - podle mě blábolíš ty. Já jsem v tom vítězném kmenu nebyl, přesto jsem schopen uznat že vyhrál přesně podle pravidel, nevím kde vidíš to zkrácení tratě a doping. Chce to asi trochu nadhled a přiznat si, že byl někdo lepší......
 

DeletedUser17720

Guest
Když ten hráč změnil po dobu hry kmen 7x, má patřit všem 7 kmenům? Protože i ty kmeny předtím mu mohly pomáhat s podporami, díky čemuž rostl a mohl pak zabrat tajemství... :)

Čti pořádně asi nejsi moc chápavý.


Hlavně by měla být jasná jedna věc tajemství ať už je u jakéhokoliv hráče tak žádný
hráč by ho neudržel sám. Udržet a získat tajemství pomáhal celý kmen. Takže ať si
přestoupí takový hráč kam chce tajemství ať zůstane kmeni u kterého ho získal.

I kdyby vystřídal 30 kmenů tak tajemství získal v jednom kmeni tak se trochu zamysli.
Tajemství asi získáš jen v jednom konkrétním kmeni že už dochází????





 

DeletedUser

Guest
Zato Ty víš vše jak v našem kmenu celou dobu fungovalo naprosto dokonale aniž bys tam byl/a :) Nabídku dostaly celé kmeny, které měly chybějící 3 tajemství, většina všech jejich hráčů přistoupila buď do kmene W24W nebo do akademie W24Wa a to je ze statistiky víc než patrné. Že se v každém z těch kmenů určitě našel nějaký hráč, který nepřestoupil, je jasné, ve všech případech se jednalo o jednotky hráčů, znovu lze v TW stats dohledat :)
 

DeletedUser17720

Guest
Rytíř - podle mě blábolíš ty. Já jsem v tom vítězném kmenu nebyl, přesto jsem schopen uznat že vyhrál přesně podle pravidel, nevím kde vidíš to zkrácení tratě a doping. Chce to asi trochu nadhled a přiznat si, že byl někdo lepší......

Podle pravidel možná ale rozhodně né fér.Ono může být něco spravedlivé nebo podle zákona toto je rytířská hra a když se v ní nehraje fér tak stojí za prd.
 

DeletedUser

Guest
Čti pořádně asi nejsi moc chápavý.

Hlavně by měla být jasná jedna věc tajemství ať už je u jakéhokoliv hráče tak žádný
hráč by ho neudržel sám. Udržet a získat tajemství pomáhal celý kmen. Takže ať si
přestoupí takový hráč kam chce tajemství ať zůstane kmeni u kterého ho získal.

I kdyby vystřídal 30 kmenů tak tajemství získal v jednom kmeni tak se trochu zamysli.
Tajemství asi získáš jen v jednom konkrétním kmeni že už dochází????

A jaký je rozdíl v tom, že předtím mohl ten člověk být 1/2 roku v nějakém kmenu, který ho celou dobu podporoval, on díky tomu vyrostl a získal 80 vesnic, pak přestoupil do jiného kmene a získal tajemství, aniž by mu ten kmen poslal jedinou jednotku a pak přestoupil dál kde svět uzavře. Skutečně má v ten moment nárok na tajemství kmen č.2? :)
 

DeletedUser

Guest
Podle pravidel možná ale rozhodně né fér.Ono může být něco spravedlivé nebo podle zákona toto je rytířská hra a když se v ní nehraje fér tak stojí za prd.

Jsem rád, že přestup mezi kmeny není fér pro hráče, který sám za 3 měsíce vystřídal hned 4 a kritizuje ty, kteří to udělali 1x :)

http://cz.twstats.com/cs24/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=817438

Profil hráče: Eliščin Rytíř (tribe changes)

Starý kmen Nový kmen Datum/čas Bodů
Nic MAPH 30th November 2011 - 22:02:17 89
MAPH A][EE 20th December 2011 - 15:01:52 935
A][EE Nic 22nd December 2011 - 00:02:19 1,051
Nic *_PS_* 22nd December 2011 - 01:01:48 1,051
*_PS_* .:pL:. 30th January 2012 - 19:08:09 5,486
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17720

Guest
:)

Tak si dej trochu práce a zjistíš že to bylo slučování nikoliv zrada kmene :) komiku
A když se při těch tvích vsích kouknu na pořadí v útoku tak nic moc :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Zde to Eliščinu Rytíři dosvědčím. To se stávali naším sesterským kmenem. (Až na ten první přestup to nevím to jsem je ještě neznal)
 
Nahoru