• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prodloužení Countdown TAJEMSTVÍ

DeletedUser

Guest
To můžeme probrat na s24, tady řeší countdown, každopádně 6 tajemství jsme měli blízko, protože jsme byli na 6 kontinentech, což je ten nejdůležitější "detail", který stále nějak přehlížíte :) Samozřejmě že kmen, který je celý na 1 kontinentu, to pak má blízko jen k 1 tajemství :) Na s25 díky limitu počtu členů v kmenu nějaké roztahání po kontinentech nehrozí, takže moc nechápu, že vůbec řešíte nějaký odpočet :)
 

DeletedUser35832

Guest
:blushOdpočet já neřeším - když jsou tajemství umístěna tak, že na ně nemůžu dosáhnout, tak se můžu stavět na hlavu a je mi to houby platné a ten odpočet na to nemá žádný vliv. Na K44 bylo umístěno 1 tajemství - a přesto bych šlechticem šel 84 hodin. To bylo nejblíž co jsem měl - proto nějaký odpočet už neřeším.
To, že ty tajemství Vám někdo " věnoval " před vaše vesnice je už asi jen náhoda:yes
 

DeletedUser

Guest
:blushOdpočet já neřeším - když jsou tajemství umístěna tak, že na ně nemůžu dosáhnout, tak se můžu stavět na hlavu a je mi to houby platné a ten odpočet na to nemá žádný vliv. Na K44 bylo umístěno 1 tajemství - a přesto bych šlechticem šel 84 hodin. To bylo nejblíž co jsem měl - proto nějaký odpočet už neřeším.
To, že ty tajemství Vám někdo " věnoval " před vaše vesnice je už asi jen náhoda:yes

No pokud vím, tak pro 2 tajemství z prvních 6 jsme šli přes 2 kmeny na vzdálenost 38 hodin šlechtou a 3. tajemství bylo 3 týdny betonované Kobrou a museli jsme vystihnout moment, kdy jsme zaútočili na hráče, kteří pak museli podpory stáhnout a my ho šli přebrat. Ve finále jsme měli 4 tajemství vzdálené minimálně 24 hodin od našich vesnic a posílali tam podporu na dálku, takže to co píšeš je dost mimo realitu :)
 

DeletedUser

Guest
ale zase se bude hrát dlouho - po tom se volá :)))

No, těch 20 co po tom na fórech hlasitě volá bude hrát dlouho a těch 90% co nikdy nikam nic nenapíše zase v tichosti skončí a nic si neužijou :) Ale to už je holt ta lidská povaha - není důležité, že sám nemůžu vyhrát, hlavně ať nevyhraje ani ten druhej :)
 

DeletedUser35812

Guest
hráčů je hodně a všichni nemůžou mít tajemství do 2 hodin pochodu
když má jeden kmen tajemství 9 a ostatní max po dvou tak to asi bude mít nějakej důvod (a podle mě to nebude protekce ze strany Innno) :))
 

DeletedUser17720

Guest
Hlavně by měla být jasná jedna věc tajemství ať už je u jakéhokoliv hráče tak žádný


hráč by ho neudržel sám. Udržet a získat tajemství pomáhal celý kmen. Takže ať si


přestoupí takový hráč kam chce tajemství ať zůstane kmeni u kterého ho získal.


Tajemství by mělo být možné získat jen bojem nikoliv intrikami zradou atd i když tomu


někdo říká diplomacie. Ale nazývejme věci pravými jmény.

:cry:cry:D
 

DeletedUser

Guest
Když ten hráč změnil po dobu hry kmen 7x, má patřit všem 7 kmenům? Protože i ty kmeny předtím mu mohly pomáhat s podporami, díky čemuž rostl a mohl pak zabrat tajemství... :)
 

DeletedUser

Guest
Eliščin Rytíř - my ale dali nabídku celým kmenům a s těmi 3 tajemstvími přišly celé kmeny ve všech 3 případech :) Kde v tom vidíš nějakou intriku a zradu? To je úplně normální diplomacie v podobě sloučení kmenů, která se děje na DK dnes a denně a ta tajemství zůstala původním kmenům, které je získali a s těmi jsme vytvořili koalici :) Fakta tučným písmem neumlátíš :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru