• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva mincí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34128

Guest
a jaka jsou pravidla pro slevu minci v tech novych anketach se uz vi?
 

DeletedUser34128

Guest
no prave mi to nikdo nechce vysvetlit, ani z kolika hracu se to pocita jsem se nedozvedel..
 

DeletedUser34128

Guest
a vysvetlete mi teda, mam hlasovat pro ne nebo nemam hlasovat ze bude nizka ucast a tak se sleva neprijme, kdyz neni tohle definovany, co je to potom za anketu?
 

DeletedUser

Guest
- no píše - Aby byla anketa platná, musí se zúčastnit hlasování minimálně 1/3 hráčů na daném světě - tj. by to mělo být to první číslo co najdeš ve statistikách (u počet hráčů).
 

DeletedUser34128

Guest
nojo ale to nevim, jaky tam bylo/bude pred/po zahajenim/skonceni ankety, a dosud jsem ani nezjistil kolik jich bylo v ankete na svete 22
 

DeletedUser33829

Guest
No nevím - anketa byla vyhlášená podle fora 28.3.2013 - a podle grafu aktivních hráčů na TW stats to vypadá OK :).
[SPOIL]
image.php
[/SPOIL]
Upřímně - máte levný mince - to je i pro slabší kmeny výhoda - aspoň můžou rychlejc zabrat svoje neaktivní a ušetřený suroviny využít jinak...
Nebo co bys získal tím, kdyby zůstaly jak byly? Leda pocit, že konec nepřijde tak rychle - ale jen pocit ;)

Strýcu já tu nikde nepsal pro co jsem hlasoval, já to kritizoval úplně z něčeho jiného. Mimochodem zabírám více vesnic jak téměř všichni hráči včetně luca-brasi.:D
Ten počet hráčů byl splněn, nechápu proč to pořád tomzr2 řešil, já tu psal jiné věci a už to psát nebudu z pochopitelných důvodů.

Prodloužit svět znamená i více peněz pro InnoGames. Co je na tom špatného?:D

Je na tom světě více jak 53 tisíc babrarek a téměř všechny jen o pár desítkách bodů.:yes
 

DeletedUser36220

Guest
pro Tomzr a Shedd

dneska 22.5. klesl počet hráčů na světě 22 pod 500, za týden 29.5. to bude týden pod hranicí 500 hráčů, protože noví nemůžou přibývat a 9.6. (2 měsíce od slevy na 1/2 z 9.4.) žádám o slevu mincí na 1/3. Doufám, že to bude podle pravidel a nedočtu se že o to nikdo nežádal a že je to neplatný atd :yes
 

DeletedUser34128

Guest
no tak stanovte hranici pro pocet hlasu pro schvaleni, my jsme ochotni tu 2/3 vetsinu respektovat ;)
 

DeletedUser27494

Guest
sleva mincí svět 16

Ptám se kdy proběhne sleva mincí na světě 16? Může mi na to někdo odpovědět?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru