• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
běž se radši učit a nesed u kompu :D koukni se jak ti dopadli srovnávací testy!!!
 

DeletedUser

Guest
Jó patricku a když ťe nekdo sundá, tak to bude lag a nebo dadamova chyba, že jó? to už známe... :rofl
 

DeletedUser36070

Guest
Jó patricku a když ťe nekdo sundá, tak to bude lag a nebo dadamova chyba, že jó? to už známe... :rofl



Po pravdě co mě v noci sundali, bylo to tím, že jsem byl hlupák a nebavilo mě stavět deff, měl jsem 3000 kopí, 3000 šermů, a neměl jsem s čím zabírat udělal jsem off, a šel jsem dolu celkem rychle, jelikož Big Show WWW, nebo kdo to byl měl dost vesnic :) :shout Každopádne nemám důvod proč se vymlouvat, jednu prohru uznám, na to že jsme jeli 15 speedů a 14 výher .. :mocking
 

DeletedUser35385

Guest
Nooo dufam nejaky ten speed v dalekej dobe bude aj pre mna ked uz troska s DK som dal koniec. :D dufam za dlhsiu dobu nieco prefektne najdem:blush
 

DeletedUser

Guest
Výstižné, ale verím, že tanta ponastvuje kopec krásnych speedov...:yeah
 
Nahoru