• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser36070

Guest
basalle, to asi preto, lebo na účte pedobear* mám global... :D a k tomu, nick pedobear. používal jamer, takže aj tak by som na ňom nevystupoval...

Patriku, 18 hodín denne na speede :great radšej by som kopal do steny...

:shout


Zase nějaký usmrkánek, který se neumí ani představit mi tu bude vypisovat co mám, a co nemá mdělat. Už jen to, že se bavíš jamerem svědčí k tomu, abych se s takovýma jako jsi ty nezahazoval. Přeji pěkný den :hi
 

DeletedUser

Guest
S jamerom sa nebavím, no nemienim vystupovať na nicku, ktorý niekto používal, no to je nepodstatné... Pozrime sa, kto je hneď z rána na speede, si vážne trocha padlí na hlavu :wacko
 

DeletedUser36070

Guest
Určitě mě zajímá nějaký názor onlinera co sedí za PC a má husté hecy :cry Takový bych třískal klackem po hlavě. :yeah
 

DeletedUser

Guest
Kludne ti dám adresu a môžeš si skúsiť to trieskanie, dlho by si neobstál... :hi
 

DeletedUser36070

Guest
Kludne ti dám adresu a môžeš si skúsiť to trieskanie, dlho by si neobstál... :hi

Určitě se budu zahazovat s nějakým slovákem. :king Je mi z tebe k pláči, podle nicku soudím že jsi nějaký onliner co má 15 let, a dělá ze sebe hrdinu :D Takových jako ty jsem viděl, nic s tebou se zahazovat opravdu nebudu. Pozdravuj spoluobčany na slovenku :great
 

DeletedUser

Guest
:rofl Pozdravujem... Na tebe ma bavia tie hlášky, všetci sedia pri kompe celý deň sú onlinery a majú 120kg, samozrejme sú mastňáci, či ako to hovoríš :D Hraješ minimálne každý druhý speed, takže onlinerom by som sa neoháňal. Mastňáci? Máš komplexy z postavy? Niekto má poďľa teba husté reči? Prečítaj si svoje príspevky a potom niečo hovor... :great
 

DeletedUser36070

Guest
:rofl Pozdravujem... Na tebe ma bavia tie hlášky, všetci sedia pri kompe celý deň sú onlinery a majú 120kg, samozrejme sú mastňáci, či ako to hovoríš :D Hraješ minimálne každý druhý speed, takže onlinerom by som sa neoháňal. Mastňáci? Máš komplexy z postavy? Niekto má poďľa teba husté reči? Prečítaj si svoje príspevky a potom niečo hovor... :great

:cry Ty mi dáváš, já to rok nehrál rok jsem tu nebyl jsem tu od 1. do 7.7 a ty už brečíš :D :cry
Piš si co chceš, ty jsi tu začal vypisovat totální chujoviny, já hraju speedy jen o prázkách, když je nuda..Když je škola tak jsem tu více jak rok nebyl, a už zase brečíte že na každým speedu dostanete, bože to je závist či co? Co ti je do toho kde já sem? I kdybych seděl den co den u pc, co ti je do toho? Tě doma týrají, či máš svůj život tak špatný, že musíš řešiit někoho cizího, koho ani neznáš? si někam dojdu, pokud máš nějaký problémy. Na forum divokých kmenů je opravdu nevyřešíš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak teraz hráš teprv týždeň, no hlavné je, že si najväčší geroy na cz, všetkým vynadať, to vie každý... Nebudem už prispievať na tvoj účet, už sa budem len tíško smiať, lebo aby si ty niečo priznal... :)
 
Nahoru