• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser36070

Guest
Kdyby to bylo tak otřesné, jak říkáš, tak to ani nehraješ.

Abych ti řekl pravdu, hrál jsem to jen kvůli tomu, že se vrátil Filip Dickens, a ten druhý speed s pevností kvůli dadamovi. Ono člověk když se nudí, a zapne speed a hraje s nima, stojí to zato. Ale celkově se mi to nastavení nelíbilo, bolí mě ruce jak nevím co, jak kdybych rok pracoval.
 

DeletedUser

Guest
V tom súhlasím... Filip, si dobrý no, keď niekomu leziem do prdele, tak je to maximálne moja holka :rofl Patriku, tanta totiž nastavuje týžden, čo navrhli hráči, takže si myslím, že to budú dobré nastavenia, hlavne môj :yeah:hi
 

DeletedUser

Guest
vole patriku, musíš mať krásny život... ráno speed, poobede speed, večer speed :rofl
 

DeletedUser36070

Guest
vole patriku, musíš mať krásny život... ráno speed, poobede speed, večer speed :rofl

Já za to nemohu, co mám dělat když bydlím na jihu čech.. A jsou tu bouřky, velké záplavy, baráky mají vyplavené sklepy a podobně...? Myslíš že v tom budu chodit ven? Nebo naopak tu je hyc. Občas taky koukej na televizi, a sleduj zprávy. :yes
 

DeletedUser

Guest
basalle, to asi preto, lebo na účte pedobear* mám global... :D a k tomu, nick pedobear. používal jamer, takže aj tak by som na ňom nevystupoval...

Patriku, 18 hodín denne na speede :great radšej by som kopal do steny...
 
Nahoru