• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser37822

Guest
kopírovať nicky nie je trestné, len trápne a vadí mi to hlavne že kopíruješ hráča, ktorého herne obdivujem, nie jeho používanie nelegálnych pomôcok, ale jeho speed skill

a je jasne, že sa ti preberanie tejto témy nepáči , ale toto je moja forma protestu proti tomuto spôsobu hry, keďže som bola poučná, že ticket podávať je zbytočné a INNO tieto problémy nezaujímajú :) ale ináč , že vraj je to prima zábava :) takáto hra , dvaja súčasne na jednom účte ... tak sa tak bavte :)

tiež z mojej strany tému uzatváram
 

DeletedUser31120

Guest
Ten sobotni blesk ranni a pak Bash sem hral ja a noční hral Bratr nevim co furt řešíš
 

DeletedUser38535

Guest
Je mi fuk kdo si kopiruje mé a fcéčkovi obrázky.Však to jsou pouze obrázky. Hráče netvoří nějaký obrázek v profilu ale jeho styl hraní a další věci které se toho týkají.A To že s někym hraju na účtě a pomáhám mu to vám může být celkem jedno. Pouze tomu člověku pomáhám protože mně ty speedy ani kmeny nebaví. Někdy vás mám chut sundat a proč se budu přihlašovat za své úcty, když můžu pomoci kámošovi aby vyhrál. Mně jsou nějaký pb a kmeny putna. To že sem dřív hrával to byli díky tomu že člověk na to má čas nudí se a neví co už dělat tak jen sedí za kompem a potí se aby vyhrál speed. Vy z hry děláte jak kdyby vás to živilo či co. Ano živit byste se s tou hrou mohli ale to byste museli hrát opravdu na jiné úrovni než hrajete tedka.Takže nechápu proč se tu hádáte o nějakým kravinách. Každej používá nebo používal nějaké skripty.takže když si člověk čte vaše hádky tak je to opravdu k smíchu. Možná byste měli mít špetku slušnosti na to abyste dokázali přiznat že každej z vás použil nějakej skript.Hraju taky se skriptama a co? Nechlubím se tím že s nima hraju akorát každej brečí když zajdu na speed farmbotar opět přišel a vyhraje. Nic méně dokážu vás porazit i bez skriptů. Ale Proč bych měl hrát bez nich? Když už je mám tak každej snad pochopí že budu hrát s nima a ne bez nich. Když mi nějaká nula píše na skype že mi smazali moje skripty což je opravdu nejvtipnější a chtěl bych vidět kdo by to tu z vás dokázal. Nikdo mi nesmazal jedinej skript jak se někdo z vás domníval . Furt mám všechny co dříve. http://prntscr.com/23g0aj
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tak lidičky ... minimálně do Vánoc nyní hrát nebudu, tak doufám, že se vám po mě nebude stýskat!

Poslední speed, který jsem hrál byl vítězný (tantaller), takže jsem spokojen, jelikož jsem si ho vyhrál zcela sám, přičemž hráli lamač, sturm, Mirikk a spol, kteří se do mě neustále navážejí, že jsem malé ubrečené děcko a plno dalších podobných věcí ... ano, možná je to pravda, ale zároveň se zamyslete nad tím jak se chováte vy, jelikož odebírat si mě ze skypu, když vás sundám na speedu, to se mi zdá trošku nenormální a dělá to většina z vás docela často, což už se mi jeví trošku jako mírný způsob retardace, promiňte.

Ano, možná jste mě někdy sundali a nebylo to jednou, ani dvakrát, nýbrž mnohokrát, ale co já s tím?? Mám se z toho podělat jako vy, mám si vás mazat z přátel a podobné věci?? Ne!! Já si v klidu vyslechnu vaše, možná vám to občas vrátím, ale nemusím si pomocí hry dokazovat, že jsem něco víc než ostatní. Myslíte-li si, že jste v životě dokázali hodně, když jste vyhráli 100, 200, či více speedů za svou herní kariéru a je to pro vás na prvním místě v žebříčku hodnot, tak jste hodně velcí ubožáci. Nejprve my řekněte, co jste dokázali v reálu, zda jste v reprezentaci nějakého sportu, zda máte věrné přátelé, či rozumnou holčinu a další podobné věci a pak si na mě otevírejte tlamičku.

Ondro, ty jeden týden tvrdíš to a pak zase ono podle toho jakou máš náladu, s prominutím si občas nevidíš do úst, navážíš se do ostatních, přičemž sám jsi nula. Už bys měl pochopit, že život není hra, že jsem hrával pouze o víkendech, takže nemůžeš hodnotit dobrého hráče podle vyhraných PBček, že reál je důležitější ... nechápu, proč se do nás pořád navážíš, když neustále tvrdíš, že Tě hra nebaví. Jdi si s holkou ven a nepiš sem radši, protože jinak Tě brzy odvezou do Bohnic.

Možná nyní dostanu blokaci účtu, možná mě budete nenávidět, ale mě je to upřímně jedno, mám své přátelé na které nedám dopustit, kterým kdykoli pomůžu, pro které udělám cokoli a to samé zajisté i oni pro mě. Jedná-li se o přátelé ve hře, tak jich zde také pár mám, i když jich není tolik, možná 2, či 3, ale alespoň jim můžu věřit a nemusím se bát, že mě týden budou vynášet do nebes a další týden mi budou nadávat, za což jim upřímně děkuji - Tomáš, Míša, Martin (oni vědí).

Mějte se tu a nezlobte!

(Ano, jen do mě, jsem bastard, ale pořád lepší než to co jste vy, je mi vás líto.) :cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Vím že tu nemám co mluvit, protože moc těch speedů vyhráno nemám, ale je to téma pro všechny ( Uživatele Fora ), tak proč se nevyjádřit, Šachliku toto téma slouží snad ke speedům, ne k tomu kdo co dokázal v životě ;) Taky nechápu proč z Ondry děláte NULU, uvědomte si že ten týpek má více VYHRÁNO než kdokoli jiný tady NAHRÁNO, nevím co pořád tady řešíte nějaké prkotiny kvůli obrázkům, kdybyste místo toho koukání na profily jiných hráčů, raději hráli ten speed, určitě by se vám dařilo lépe, podle mě jede Lamač také k té špičce, kam jde tam většinou vyhraje...:D:D:D

Tot' vše Byza.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Byzo, ty nevíš jak do nás jeli na skypu, že prej to co on vyhraje za týden my dáme za týden, ale musíš si uvědomit, že jsem hrával jen třeba 2 speedy za víkend. Nemůžu za to, že nemám čas, jelikož jsem v reprezentaci házené a mám toho v reálu za sebou více než vy všichni dohromady. :)

Vše se vším co jsem napsal souvisí, takže taky radši nepiš. ;)

Sice má vyhráno více než většina nahráno, ale ano, scripty jedou ... :D

A lamač ... radši nemluv. :shock

Nic o tom nevíš, jen meleš, když se Tě to vůbec netýká ... děláš borce i ze sebe, ale taky si nic nedokázal. :)
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Jasný, nic o tom nevím :mocking Psát si tu mohu, ty mi v tom nezabráníš :p Jediný kdo se tu vytahuje jsi ty, že jsi v REPREZENTACI v (házené) :D No a ? Já dělám zápas 2 roky a hraji závodně fotbal za FC Hradec Králové a taky se tu nevytahuji, prosím tě, nechápu proč ihned soudíš člověka že nic nedokázal, když ho osobně neznáš... Dále snad už nic :)
 

DeletedUser31120

Guest
Ondro souhlas

Kluci nehadejte se nic s toho mit nebudete
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38535

Guest
3achlík přesně ten typ hráče co by si měl dát mokrej hadr na hlavu. Jak jsme se do vás rozjely na skype? Nezapomen na to , že vy jste si začly. Aspon nejsem ta nula co neví co píše narozdíl od tebe a tomáše. Mně to v hlavě běhá normálně ale vám očividně dne. A Co že hraješ reprezentaci za házenou? Myslíš si , že si jedinej? Ne nejsi jedinej, taky sem jí hrával když sem ještě hrával a komu sem to tu cpal? Nikomu takže ty tvoje kecičky si nech pro maminku.Tady se baví o hře. Bohužel lidi jako vy nevíte co psát tak už jsou na tom tak špatně že tu musí machrovat s reálem protože ve hře nic nedokázali.Opravdu K smíchu šachlíku. Možná bych tě mohl nazývat vlezdoprdelka že? Jak furt prosíš. Já mám aspon svou hrdost a nemusím každýmu psát pojd do kmene prosím. To ty jen žebráš. tak se nad sebou zase zamysli než něco napíšeš.
 

DeletedUser38329

Guest
Legendary Sir Fcéčko & Legendary Sir Suis & Legendary Sir Dadam

[SPOIL]Nebylo uvedeno, zda je citace cizí korespondence se souhlasem autora - smazáno moderátorem fóra.[/SPOIL]

:king
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru