• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tománek - z Tebe mám stále respekt, na tom se nic nezměnilo. ;)

Ondra - co to tu meleš? :D
A Co že hraješ reprezentaci za házenou? Myslíš si , že si jedinej? Ne nejsi jedinej, taky sem jí hrával když sem ještě hrával a komu sem to tu cpal?
 

DeletedUser38535

Guest
Cojde dítě nenaučili te ve škole číst nebo co?! To je docela škoda možná kdybys četl nějaké ty knihy že bys věděl a chápal co se ti tu slověk snaží napsat.(Slušně) Pro mně jsi jen nula aj tak pro všechny koho tu zajímá tvuj reálný život? Že hraješ házenou za reprezentaci, najdi mi jednoho člověka komu to cpeš. Nikoho tu nebaví číst ty tvý nesmysly co tu furt píšeš a myslíš si , že jsi důležitej.Chalpče dej si mokrej hadr na hlavu a prober se tuta je hra ne reálný život. Pokud se chceš někomu chlubit s reálným životem tak se chlub kamarádům co tě znají osobně. Nás to nezajímá. mi to mluvíme o hře jen ty jak lama tu furt píšeš reálný život. Si opravdu k smíchu.A nesaháš nám ani po kotníky co se týče hry. A však nezapomen se opět pochlubit tvým reálným životem. Jak si dobrej.

:king

Jedná-li se o přátelé ve hře, tak jich zde také pár mám, i když jich není tolik, možná 2, či 3, ale alespoň jim můžu věřit a nemusím se bát, že mě týden budou vynášet do nebes a další týden mi budou nadávat, za což jim upřímně děkuji - Tomáš, Míša, Martin (oni vědí).


Další kravina co nikoho nezajímá ach opravdu jsi už k breku . Kdo tu komu cpe kolik má kamarádu a jakých? Ano sem nejlepší hráč na světě a mam kamarády Dadama fcéčka a lamače. Co mně nidky nezradí. Nojo tak doufam , že jste z toho všichni hotový. takové chování jako ty bych chtěl opravdu mít martine. Celej život asi musíš jen brečet.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ty a nejlepší hráč na světě? Odkdy? :D Hrát čistě, dostaneš nakládačku od každého druhého slušného hráče. Bez podvodů - jak proti pravidlům, tak proti morálce - by se Tvá hra úplně rozpadla na kousky.
Fcéčkovi a Lamačovi toto podivné "přátelství", které se každou chvíli mění a je založeno na podvodné hře, opravdu nezávidím. Možná si to ale oba zaslouží :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38535

Guest
Sem rád , že jsi napsal aspon tě znovu můžu předevšema ztrapnit jako vždy. kdopak nám tu prosí o dotazníky aby mohl být supporter? Jak si prosil u rundena jak 5leté děcko aby ti ho poslal. A ono nic co? Každej tě tak má rád, že se ti každej vysmívá. Bejt na tvém místě. Tak bych si změnil nik a přestal psát ty bludy co furt píšeš. A nebreč nám že jsem tě naložil a když už jsem takový skriptař, tak si napiš tiket a opravdu nepočítej s tím že dostanu ban :king ban už sem nedostal přes půl roku což je vcelku směšné jak tu píšešte , že hraju s podvody a se skripty. A kdo mi porazí? TY? nebo nějaké děcko co hraje 3 speed? Zajdi si na speed a zase dostaneš a pak jak nula si budeš demolovat vesnici jako předtím co?
Závidíš mi, Protože Fcéčko lamač a Dadam se s tebou nebaví ani nechtějí. Máš můj palec hore pokaždé něco napíšeš a hned ti každej začne nakládat.

Doufám , že se za tím pc moc nepotíš a nebrečíš. :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já že prosil o dotazníky za účelem být supporterem? :D Přečti si po sobě aspoň to, co píšeš.
Jak to, zda mám či nemám dotazník od nějakých hráčů, ovlivní kandidaturu na supportera? :D Celkem nijak, protože hráči o tom nerozhodují. Jenom jsem chtěl vidět, co v něm je. Jistě o mně všichni vědí, že jsem osoba zvědavá, někdy až moc, takže toto vysvětlení budiž pokládáno za pochopitelný a skutečný důvod.
Na další otázky nebudu odpovídat, je to furt dokola a nebaví mě to.
 

DeletedUser38535

Guest
Ahc milane snažíš se furt vecpat do supportu tak tu prosimtě nepiš jak v něm nechceš být. Nestresuj se tolik pak budeš rád když se dožiješ 45 . Zabije tě to tvé nervování když ti nakládají nactiletý děti.


Ale ty už jsi na to zvyklej že? Tobě naloží každý :) :hi
A kdybys nebyl línej mohls ten dotazník dostat nic měně tvá lenost vždy vyhraje.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já nepsal, že nechci být v supportu. Já psal, že to nebyl důvod, proč jsem se pokoušel získat ten dotazník od někoho z kandidátů na tu pozici, kteří dotazník dostali ( tedy dostali se do druhého kola ).
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Nemá to s vámi cenu, proč tedy reaguješ na můj reálný život, když je Ti tak ukradený? :)
 

DeletedUser38535

Guest
Já nepsal, že nechci být v supportu. Já psal, že to nebyl důvod, proč jsem se pokoušel získat ten dotazník od někoho z kandidátů na tu pozici, kteří dotazník dostali ( tedy dostali se do druhého kola ).


A co nedokážeš pochopit na tom, že ses měl přihlasit a poslali by ti ten dotazník . To je jen tvá lenost a pak prosíš aby ti ho poslali . Možná kdyby ses lépe choval k hráčům tak , že by ti ho i poslali. Mne ho poslali také.Ale pro příště bud se přihlaš, nebo se chovaj k hráčům lépe a třeba ti ho pošlou :rofl

Udělám ti radost tady máš první otázku:1, Dobrý den, přenechal jsem kamarádovi vesnici, abych se mohl přesunout na Casual, ale tato možnost se mi nezobrazila. Jak je to možné? Rád bych hrál Casual.
Nemá to s vámi cenu, proč tedy reaguješ na můj reálný život, když je Ti tak ukradený? :)


Možná proto aby ses nad sebou zamyslel . A nepíšu jen za sebe ale za většinu.Nikoho tvůj život nezajímá a furt o něm píšeš. Alespon dukaz tve inteligence a ubohosti.​

...D...

- - - Aktualizováno - - -

---A---

- - - Aktualizováno - - -

...D...

- - - Aktualizováno - - -

---A---

- - - Aktualizováno - - -

...M...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru