• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Mám ten názor, že by si každý měl rozhodnout, kdy, co a kde bude nebo nebude hrát :) Máme tu cizince - včetně lidí, co žijí na místech s mnohahodinovým časovým posunem. Existují lidé, kteří Vánoce vůbec neslaví. Ty návrhy jsem dal tradičně prostě tak, aby to nenutilo nikoho o Vánocích hrát samé dlouhé speedy, aby na Štědrý den hráči večer na speed moc nechodili a aby hráli prostě speedy, když jim to zapadá do plánů pro reálný život.
Já prostě určitě nechci, aby Vánoce hráči trávili u speedů - nejsem Aliyah, co přes Vánoce i přes Silvestra pouští Větry :D Ale když se třeba někdo 25. vrátí z návštěvy blízkých, proč by si před ulehnutím ještě nezahrál nějaký krátký speed? :)

Ty, Lamači, jsi jak politik. Jakmile se s někým přátelíš nebo jsi v nějaké skupině lidí, ve které se chceš udržet, do krve bráníš jejich názory. Jakmile se s tebou někdo hádá, automaticky tvrdíš opak toho, co říká on. Diskuze s takovými lidmi je na nic, neboť nepřinese vůbec nic...
Samozřejmě, že mír ještě jde odvolat, však podobné věci jsou z nařízení Kozmicze a když to může nařídit, může to i odvolat. Stejně tak Inno může třeba zakázat nebo "důrazně doporučit" (= de facto taky rozkázat), aby žádná pauza nebyla.
 

DeletedUser31120

Guest
Prosím tantaleno, neznamená, že si se vrátil k navrhování, tak budeš o určitých věcech rozhodovat.

Kozmicz, je administrátor, a ty ho musíš respektovat, co se týče speedu, pokud ne, tak speedy nenavrhuj a hotovo ;)

Najde se dost lidí, kteří rádi práci seberou za tebe ... ;)

Nehraj si pořád na nejlepšího...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To, že během svátků nebude spuštěno žádné speed kolo nebylo mé rozhodnutí, ale rozhodnutí Speed týmu. Já jim v tom nechal volné ruce a jejich rozhodnutí respektuji.
 

DeletedUser41908

Guest
Lamač:
Najde se dost lidí, kteří rádi práci seberou za tebe ...
;)

Ale taky jaké pak speedy by jsme hráli.
Poslední dobou jsou často speed návrhy od Tantaleny přímo dokonalé.
:mocking:mocking:mocking:mocking
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Lamači, já teda nevím, jak dlouho ještě budu navrhovat, každopádně být jedním z vás hráčů, tak chci, aby tantalenovská navrhovatelská éra trvala co nejdéle, kdybych teda netoužil po tom hrát různá zmetková, monotónní a odfláknutá nastavení.
Myslím, že ten rozdíl mezi námi je jasně patrný... Stojím si za tím, že po světě co do návrhů je dost horších serverů než ten český za tvých časů. Je pravda, že mnoho dalších speedařů by ty návrhy dělalo horší než ty.
Ale to, že existuje dost horších, neznamená, že bylo tvoje navrhování zrovna výhrou. Akorát ty si furt myslíš, jak jsi v tom byl úžasný a lepší než já. Jo, na mě se furt nadává, ale částečně i kvůli tomu, že ty lidi prudím :D Ale když si vezmeš objektivní věci, nějaká fakta, tak to vyznívá jasně pro mě, a to v mých návrzích jsou prováděny speed týmem kolikrát daleko zásadnější změny než ve tvých a na ty změněné speedy je pak nejvíc stížností, před kterými se furt musím ohrazovat, když "za to nemůžu". Ale kolikrát jsi mi ty řekl prostě konkrétní pádné důvody, proč jsou nebo byly tvé speedy lepší? Snad nikdy, protože takové důvody jednoduše neexistují.
Je známo navíc i to, že ne vždycky dávám zrovna lidem oblíbená nastavení, ale narozdíl od tebe, co se o tom vůbec nezamýšlíš, předem vím, že to nebude vítané, ale do plánu i neoblíbené věci patří. V poslední době jsem to ale pojal trochu populističtěji a méně šíleně... co se stalo? Ke speedům se vrací dřívější hráči, na .cz chodí i cizinci, v prime timu speed co speed narvaný širší elitou. To je jak když jsi jednou dal po 3 týdnech normální Bash, taky tam přišlo dost dobrých hráčů, jenže tady ty pěkné speedy s velkou účastí jsou den co den.
Já doufám, že sem zas nemusím podrobně psát ty objektivní kvalitativní rozdíly mezi tvými a mými návrhy. Zkráceně - pestrost, logika v nastavení, časy konání, vyváženost plánu - třeba tohle porovnat a výsledek je zcela jasný... :)
 

DeletedUser31120

Guest
Aha :D

Nedávno byl nesmyslný Precision, kde si dal třeba z lvl 0 body nejbližší hodnoty 400.000 jako kmen.

To byla blbost na entou. Jen si to přiznej ne? :D
 
Nahoru