• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser44631

Guest
@-Wotan Grimmzahn* já bych to nepodceňoval, @Kozmicz bez scriptů by nás strčil do kapsy, do jednoho.
Snímek obrazovky pořízený 2020-04-27 17-04-28.png
@Kozmicz Tohle jsem slyšel už několik let zpět, dopadlo to tak, že nás naložil každý kdo hrál proti nám se scripty a ty jsi s tím neudělal vůbec nic.
Ale z doslechu jsem slyšel, že máte ultra nástroje na detekci scriptů :) Jen tak pro srandu králíkům se podívej na níže uvedené video.
Tohle Vás bude čekat v bledě modrým :) Ty vůbec nemůžeš tušit, co tam ten borec kliká a jak rychle hraje :) Protože jinak bys pochopil, že kdo rozumí PC a umí s prohlížečem využije jeho možnosti na 100%.

CZ:RO (Rumunsko banned)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za tvoji nominaci Fcéčko, ale musím ji odmítnout. Nechám to na lepších hráčích, než jsem já. :)

Co se týče turnaje, opravdu jsme dostali nabídku, zda se nechceme zapojit. Nebude to žádné oficiální mistrovství, spíše přátelský turnaj. Oslovil jsem jednoho člověka, zda nemá zájem sestavit tým. Speed turnaj nebude na našem serveru, takže nemůžeme zaručit kdo a jak moc bude dohlížet nad dodržováním pravidel.
 

DeletedUser44631

Guest
To je bohužel problém, protože v cizině je možné kde co oproti českému rozhraní a postrádá to smysl, nechat hrát hráče ze serveru, kde je vše zakázáno proti hráčům, kteří mohou hrát se scripty v pohodě. Respektive na většině cizineckých serverů je povolen minimálně script na pomocníka rabování.

Jestli Šachlik sestaví tým, tak je mi jich líto, protože je boteři roznesou na kopytech. :)
 

CHRISTOPHER GET RIGHT

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Na ty turnaje si snad koupím i popcorn a colu, to bude představení :D Škoda, že administrátor, hráč, kapitán, hrající trenér a všeználek @Kozmicz hrát nebude, to by byla teprve podívaná :):)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Skripty od brazilců máš ty Tome, já z nich nikoho neznám, jen Gugu. :D
 

GammelGandalf123

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Tak Martin 'kozmicz' Andersen už nějakou tu pohádku na forum napsal, naposledy v sekci classic, kde si vymyslel hlavní postavu, která předstírala, že se skripty nehrála a pak se k nim doznala. Já jsem tedy žádného takového hráče v té sekci neviděl. Takže předpokládám, že se bude jednat o bestseller tomhle roce a možná z toho kápne i nějaká ta nobelova cena za literaturu.
 
Nahoru