• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
@Fcéčko: Proč zas valíš do mě? Já ani nehraju, natož abych hrál s PRO. :D

Těžko říct, kdybych ti ukázal co mi hráči vše o tobě posílali i v minulosti, když jsi hrál na .uk či .net tak bys to možná pochopil. Pokud se nesnažíš parodovat hru a nehraješ za PRO tak tě mám hned radši. Protože to co jsem zažil v poslední době na CZ serveru, jsem ještě neviděl.
Upřímně, již se ani nevyznám v těch herních přezdívkách kdo je kdo, tak možná do tebe valím zbytečně, kdo ví :)

Už jen co tady ten psychopat píše a pak jak se Bagřík chlubí s Cameron Diaz apod.
Tohle je teprve komedie.
1642923512818.png
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
No, nejspíš valíš zbytečně. :D Nikdy bych nehrál za tuhle parodii na tým, protože to, co předvádí je ubohé.

Jinak, věřím, že v minulosti se o mně tradovalo kde co, protože jsem měl ego v oblacích a rád jsem na mezinárodní scéně hypoval komunitu, aby hra měla šťávu, ale to už je dlouho.

Každopádně teď už hodně dlouho nehraju a jak říkám, za PRO bych i tak nikdy nehrál. Je to "the best comedy" a fatali mě nesnáší, ani nevím proč. :D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Příklad zpráv které mi chodí denně co hraji:

phone.png
dnes v 10:16 hodin
serus všimol som si že tiež nemáš rád tich hráčov od PRO :) palec hore fakt sú k smiechu a konečne to niekto dal aj najavo :) dúfam že im dáte čo si zaslúžia :) chvíľu som to kvôli nim aj prestal hrať . inak kto je ich hlavný vodca ?
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Taky mi pár takových přišlo, ať už na discord, či na messenger. Ostatně to je taky důvod, proč jsem začal číst fórum, i když už delší dobu nehraju.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Suis ,fcecko,dadam a další co se točíte na mulťáku, v interní databázi tribal wars na IP ,ze kterých se připojujete jste dostali neuvěřitelných 74 banů :-D

Nic :-D teď jsem povolal na SOB dva hráče z legie a účet kotrmelec padá jak hvězda ,úplně bez šance :-D už pouze taktika deff od paina a hradby na full :-D

Upřímně se divím, že už ti tu kozmicz něco nenapíše, protože tu píšeš absolutní bludy o blokacích na IP apod k tomu v životě nedošlo.
Dadam tuhle hru nehraje už pět let a se Suisem to hrajeme rekreačně, spíše hraji světy a Suis jen SDS a na účtě se nestřídáme, normálně hrajeme každý za svůj účet.
Ano, dostal jsem banů ale 74 ne ale tak 1500 na všechny možný účty a co jako? Já když porušuji pravidla tak si ban zasloužím, nicméně někdy jsem ho dostal bez toho aniž bych něco použil, jen kvůli tomu, že jsem FCS.

Ale nepiš tu prosím tě vymyšlený věci z tvojí makovice, protože to o tobě ledacos vypovídá. Nekomentuji ani, že absolutně netuším, co jsi za troubu, začal jsi se tu chvástat jaký máš team, jak ničíte všechny a já přijdu na server a nezničili jste mě ani jednou. Na Speed of Barbars mě sypalo asi 6-7 lidí z toho z PRO snad jeden nebo žádný :)

Takže by bylo fajn se hodit do klidu a vzpamatovat se, že nikdo tady na tyhle kecy zvědavý není a jsi jen za šaška, nic víc.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Nemá lhát a psát nesmysli, které nejsou pravda, Vůbec mě nezná, neví kdo jsem a kazí hru ostatním.
@Adams Hahn mi psal, ať jdu s ním hrát na .cz na nějaký speed kola, že tam kmen Pro ničí ostatní a útočí v deseti hráčích a kazí hru běžným českým hráčům, kteří konečně objevili speed kola a jsou to hráči ze světů, kteří už mají i ocenění za vyhrané speed kola. Je škoda, že těmto hráčům tu hru zhnusí hned tím, že na ně útočí v deseti lidech.

Kdyby byly co k čemu, bojují proti sobě jako jsme to dělali my kdysi.
Praetorian, ericeq, King-15, Diktátor Miloš vs Dadam, SDS-Runden, FCS, MR.SKELETON, Verena ..
apod..

Ještě jsem neviděl, aby tito hráči proti sobě někdy hráli a bojovali a bylo to nějak vidět.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Přesně tak. Já se svou partou taky běžně bojoval mezi sebou, když nebyla konkurence mimo náš tým. Považovali jsme to za zcela běžné a logické. Osobně by mě nebavilo "hrát" speed kola stylem, že udělám kmen o 10 hráčích a bez boje mám vyhráno. Jaký to má smysl? Myslel jsem, že smyslem téhle hry jsou boje mezi kmeny, ne stavení vesnic kolo co kolo. Možná i proto zůstanou navždy slaboučcí a nikdy se ani zdaleka nepřiblíží úrovni, na které hrají opravdu "PRO" hráči.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Čekám reakci Fatyho a jeho soudním vyhrožováním :D
 
Nahoru