• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Player

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Stalo se už někomu, že se nešlo přihlásit na Speed? Už během dnešního odpoledne se mi nezobrazil ani jeden speed v přihlášení, ale měl jsem v plánu začít dneska v 22:40 a nic, prostě se mi nezobrazuje a zkoušel jsem i jiný účet a taky nic.. neví někdo proč? Předchozí 2 nebo 3 dny jsem hrál a nebyl problém.
Díky
 

tadik4

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ahoj, mám dotaz. Jak si mohu vyzvednout výhru, když kolo vyhraji ? A jak to funguje na ostatních serverech ? ( např. Maďarském, Německém apod.)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
201
Ahoj, mám dotaz. Jak si mohu vyzvednout výhru, když kolo vyhraji ? A jak to funguje na ostatních serverech ? ( např. Maďarském, Německém apod.)
Ahoj, odměny za vyhraná speed kola, zde na českém serveru, posílá DK tým do 14 dnů, pokud však k tomu nedojde, napiš na support, a tam nezapomeň připsat za jaký speed to bylo.

Na ostatních verzích, to vyplácení odměn mají většinou jiný, někde se to posílá po týdnu a někde klidně to trvá i 3 týdny, ale to se musíš dotázat supportu na určité jazykové verzi.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
@Lamač. co ty v tom supportu předvádíš? Proč reaguješ na tiket, že jsi hráče prověřil když to není pravda?
Reálně jsem viděl na sdílené obrazovce jak combinatia perfecta zabírá mass noble scriptem barbarské vesnice a jak automatizovaně útočí na hráče a ban nikde.
Jestli ti přijde reálné ručně rabovat na speed kole 20k vesnic a více ručně, tak sám víš, že bez skriptů jsi sotva vyraboval 2,5k vesnic a ruce ti hořely bolestí ;)
Když někoho blokujete, tak né dvojím metrem ;)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
201
Prosimtě, nemusíš nás zde učit co máme a nemáme dělat, já svojí práci znám a to i zbytek týmu, dále tady s tebou řešit tresty a bany nebudu, od toho tohle fórum není.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
Koukám, že ti narostla ramena
i-m_so_happy.gif
a naučil jsi se důkladně papouškova nesmyslné odpovědi od pana Kozmi.
Moc dobře víš, jak tobě samotnému tohle kazilo hru a moc dobře víš, že ty jsi sám porušoval pravidla až po čase jsi přestal a hned tvoje úroveň herní šla dolů.
bb.gif


O to více mě fascinuje, že jeden z mála lidí co něco na SDS nahrál neblokuješ hráče kteří porušují pravidla a je ti to úplně jedno.
V tom případě nerozumím, jaká pointa toho je, že jsi se přihlásil do support týmu.
pleasantry.gif


Každý člověk co tu hru hrál někdy tak ví, co je reálné manuálně vyrabovat na speed kole a co reálné není a vy necháváte tyhle hráče hrát a kazit ostatním hru.
bad.gif
Já bych to neřešil, kdyby mi hráči nepsali na Discordu, přijď nám prosím pomoct, zase nějaký cizinec se skripty
dash1.gif


Ve finále je to vizitka vaše, né moje.

Já jsem tady normálně slušně napsal můj názor a moje zkušenosti, které má i většina hráčů, kteří si čas od času zapnou speed kolo.
Kde jinde bych to měl napsat, než na diskuzním fóru této hry? Asi jsi pochopil, že mě reálně nezajímala tvá odpověď na otázku ale byla to řečnická otázka.

  • Je zakázáno na fóru kritizovat práci a postupy DK Týmu či odkazovat na stránky, kde je DK Tým kritizován. Při nespokojenosti využijte ticket systém, rádi si samozřejmě vaši kritiku vyslechneme.
Prosimtě, nemusíš nás zde učit co máme a nemáme dělat, já svojí práci znám a to i zbytek týmu, dále tady s tebou řešit tresty a bany nebudu, od toho tohle fórum není.

To jsi napsal dobře, nemusím vás poučovat víte co máte a nemáte dělat ale neděláte to. To je jediný s čím mám problém a pokud při nespokojenosti to uvedu do tiketovacího systému, tak určitě kritiku nevyslechnete a zavřete tiket, jak máte ve zvyku.
bye.gif
 
Nahoru