• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
209
Ramena mě nenarostli, jak ty osobně můžeš vědět, zda jsme hráče neprověřili? Vidíš nám do naší práce? Ano, sám vím, že mě to kdysi kazilo hru, hlavně když ty si každý kolo používal scripty proti mě, a dokonce si dokázal i své kamarády a spolukmenovce zradit, aby si vyhrál.

To co bylo v minulosti u mě, bych nerozebíral, je to už XXX let, a za tu dobu šla táto hra víc nahoru.

Já se opravdu s tebou nebudu tady dohadovat, na tebe zrovna nemám čas, jenom naší práci kritizuješ.

Já nic proti žádnému hráči nemám, ale nemusíš nás učit co máme a nemáme dělat.

Tím bych asi tohle téma uzavřel, fórum není od toho, tady urážet čí napadat nějakého člena týmu nebo hráče.
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
FCéčko: Píšeš nesmysly a vůbec si neověřuješ věci. Pleteš se! Hráč o kterém píšeš přišel na náš svět jen podvádět a byl trvale vyloučen ze hry, takže se tady už pod tímto jménem neobjeví.

Jak napsal Lamač, ty nevidíš do interních věcí, které DK Tým zjistil při prověření. To, že hráči dobýhají útoky, to že mu rostou body, ještě neznamená, že nebyl již dávno vyslán do BANánové republiky. Když tedy budeš něco psát veřejně, zkus si věci nejdříve ověřovat.
 

BenyJarmil

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
FCéčko: Píšeš nesmysly a vůbec si neověřuješ věci. Pleteš se! Hráč o kterém píšeš přišel na náš svět jen podvádět a byl trvale vyloučen ze hry, takže se tady už pod tímto jménem neobjeví.

Jak napsal Lamač, ty nevidíš do interních věcí, které DK Tým zjistil při prověření. To, že hráči dobýhají útoky, to že mu rostou body, ještě neznamená, že nebyl již dávno vyslán do BANánové republiky. Když tedy budeš něco psát veřejně, zkus si věci nejdříve ověřovat.

Tak to je krásné Kozmiczi, že jste ho zabanovali. Ještě nám pověz, jak dlouho Vám trvalo odhalit, že někdo koho nahlásí 30 hráčů porušuje snad všechny existující pravidla? 5 hodin? 4 a půl? Dneska hrál opět pod jiným účtem, jako přes kopírák... věřím, že mu ten účet zase zabanujete 20 minut před koncem speedu, ale k čemu to je všem co si chtěli ten speed zahrát? Proč asi tento hráč jak sám píšeš "chodí jenom podvádět" stále a stále dokola zrovna na České speedy? Možná to bude tím, že zrovna tady mu to nejlíp prochází. Trocha sebereflexe by nezaškodila.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
209
Jak už jsem psal výše, toto fórum není od toho, aby se zde řešili protesty, bany a urážení hráčů čí DK týmu.

Nikdo tě nenutí, hrát na českém serveru nebo snad ano?
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Jak už jsem psal výše, toto fórum není od toho, aby se zde řešili protesty, bany a urážení hráčů čí DK týmu.

Nikdo tě nenutí, hrát na českém serveru nebo snad ano?
A co ty Lamači máš v plánu si dát zase nějaký třeba Casual nebo normal svět když máš teď takovou pozici vysněnou ?:D:)na csp9 je nuda když tam si skončil no
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
209
Zatím v plánu žádný svět nemám, kdybych měl, tak se ozvu. :)
 

BenyJarmil

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Jak už jsem psal výše, toto fórum není od toho, aby se zde řešili protesty, bany a urážení hráčů čí DK týmu.

Nikdo tě nenutí, hrát na českém serveru nebo snad ano?

A tebe někdo nutí špatně dělat svoji práci? Jsem aktivní hráč a z tohoto titulu mám právo vyjádřit svůj názor :) Kde vidíš urážky? Když napíšu, že by nezaškodila trocha sebereflexe, tak to není žádná urážka. Mimochodem to platí i o tobě. V tomto měl Fcéčko výjimečně pravdu. Z pozicí v support teamu asi člověk dostává nadpřirozenou schopnost, která se projevuje v přesvědčení o své bezchybnosti a dokonalosti. Vy snad nejste ani lidi, když nemůžete nikdy udělat žádnou chybu :))) Skláním se před Vámi.

Tahle "diskuse" nikam nevede, ať už řešíme bany, kvalitu cz speedů nebo včerejší počasí.. S Váma se diskutovat nedá, 15 let stále to stejné. :Facepalm
 

Sherman Cardenas.sk

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Ahojte, chcem sa opýtať ako je to so skryptami. Je nariadené od vlastníka hry ,že musia byť niektoré povolené alebo je to výlučne v réžii admin tímu tej danej jazykovej verzie? Mám na myslí výlučne speed server. Ďakujem za odpoveď
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
192
FCéčko: Píšeš nesmysly a vůbec si neověřuješ věci. Pleteš se! Hráč o kterém píšeš přišel na náš svět jen podvádět a byl trvale vyloučen ze hry, takže se tady už pod tímto jménem neobjeví.

Jak napsal Lamač, ty nevidíš do interních věcí, které DK Tým zjistil při prověření. To, že hráči dobýhají útoky, to že mu rostou body, ještě neznamená, že nebyl již dávno vyslán do BANánové republiky. Když tedy budeš něco psát veřejně, zkus si věci nejdříve ověřovat.

Nesmysly nepíšu, a pokud píšu nesmysly tak maximálně k vám do tiketu když je mi do pláče. Hráč přišel na server podvádět, podvádí se na každém herním serveru což vy neovlivníte. Ovšem jsou herní servery, kde detekují zakázané skripty poměrně efektivně a to je polsko a itálie. Tam má hráč věčně do 30-60 minut ban a nemyslím si, že by zatím někdo seděl - možná se pletu ale na mě to působí, že tam k tomu přistupují jinak.

Já do vašich věcí nevidím, ale za 15 let této hry a většinu toho času používání různých sktiptů, nástrojů, aplikací apod vím moc dobře, jak to funguje, kdo jak dokáže hráč manuálně, co je jak časově náročné a sám logicky vím, co je možné a co možné není. Jednoduše tu hru ze strany hráče znám moc dobře na to, abych koukal jak někdo pravidla porušuje a roste 3x rychleji jak kdokoliv ostatní.

Mě jediné co naštve, že častokrát prostě ty hráči nejsou potrestáni ačkoliv to prověříte a jednoduše ten hráč pravidla porušuje a to mi nevymluvíte.

Když tedy budeš něco psát veřejně, zkus si věci nejdříve ověřovat.

Bohužel přes tiket s vámi nelze na toto téma diskutovat a nic s tím neuděláte, zavřete mi tiket a více vás to nezajímá.
Jak už jsem psal výše, toto fórum není od toho, aby se zde řešili protesty, bany a urážení hráčů čí DK týmu.

Nikdo tě nenutí, hrát na českém serveru nebo snad ano?

Zdendo, tvoje chování mi připomíná nabubřelé dítě, které se uráží. Ty jsi v support týmu za účelem, aby jsi dozoroval nad hrou. Jedna z tvé ,,pracovní - supportní" náplní je, dělat hru lepší a tvoje arogantní zprávy stylem ,,Nikdo tě nenutí hrát na českém serveru" tomu moc nepomáhá.

Já tady zde neřeším nikoho konkrétního protest ani ban, natož urážení hráčů či DK týmu. Já jsem tu jsem vyjádřil nespokojenost s tím, že mám lepší zkušenost z jiných herních serverů a snažím se pochopit, čím to je. Mají lepší detekční řešení než vy? Jsou více aktivnější v admin týmu a mají tam zapáleného člověka, který to více kontroluje? Na tohle nečekám odpověď a chápu, že u toho nesedíte 24/7 a máte svůj život.
Nikdo vám to nebere, ale pokud to uvedu na příkladu.

Budeš chodit do školy a psát test, ty to budeš psát z vlastních znalostí a spolužák vedle to celé opíše. Tobě se to nebude líbit, tak to nahlásíš vyučující a ona to ti řekne, že si na to dohlídne. Po nějakém čase píšete test znovu a stane se to stejné, ty to píšeš ze svých znalostí a spolužák to zase vše opíše a projde mu to. Líbilo by se ti takto fungovat?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nesmysly nepíšu, a pokud píšu nesmysly tak maximálně k vám do tiketu když je mi do pláče. Hráč přišel na server podvádět, podvádí se na každém herním serveru což vy neovlivníte. Ovšem jsou herní servery, kde detekují zakázané skripty poměrně efektivně a to je polsko a itálie. Tam má hráč věčně do 30-60 minut ban a nemyslím si, že by zatím někdo seděl - možná se pletu ale na mě to působí, že tam k tomu přistupují jinak.

Já do vašich věcí nevidím, ale za 15 let této hry a většinu toho času používání různých sktiptů, nástrojů, aplikací apod vím moc dobře, jak to funguje, kdo jak dokáže hráč manuálně, co je jak časově náročné a sám logicky vím, co je možné a co možné není. Jednoduše tu hru ze strany hráče znám moc dobře na to, abych koukal jak někdo pravidla porušuje a roste 3x rychleji jak kdokoliv ostatní.

Mě jediné co naštve, že častokrát prostě ty hráči nejsou potrestáni ačkoliv to prověříte a jednoduše ten hráč pravidla porušuje a to mi nevymluvíte.
Ale ano, píšeš nesmysly! Však si napsal, že BAN nikde a já ti na to reaguju, ať si začneš ověřovat informace, protože píšeš nesmysly. Hráč zablokován byl hned poté, co nám jej hráči nahlásili.

V našich silách není zablokovat každého podvodníka do 30 minut. Pokud to v Itálii či Polsku zvládají, tak klobouk dolů. My naopak máme mnohem rychlejší reakce na ticket zprávy, než Italové či Polácí, takže každý jsme asi dobrý v něčem jiném. Každý se můžeme od toho druhého něco přiučit.

Je to pořád stejné - každé nahlášení prověříme a pokud se prokáže porušení pravidel, je hráč zablokován.
 
Nahoru