• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Spoilery - Nový BB.Kod

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Adyk
Jestli cítíš,že někoho urážím.

Tak tě lituji,že nechápeš co znamená rovnocenná a upřímná diskuze.

To,že má někdo jiný názor neznamená,že ho urážíš a zároveň,že je to správný názor.

Já budu jen rád,když se novinka ujme,ale mne se prostě nelíbí ... VĚŘÍM,ŽE SPOUSTU HRÁČŮ TO NEBUDE POUŽÍVAT.

Jen pár hráčů se budou dělat zajímavými a ostatní to jen přečtou a pojedou stejně po svém.

Jestli se pletu ... to je otázka ČASU.
 

DeletedUser

Guest
Ty furt nechápeš úkol tohohle BB.

Tenhle BB by se neměl používat. Maximálně pokud máš řekněme 3 různé dělší věci v jednom příspěvku, krásně to tímhle rozčleníš a uvnitř to můžeš dělit dále na odstavce. Není to být o tom být zajímavej nebo tak.
 

DeletedUser2029

Guest
Nebo třeba pokud budu někomu odpovídat a bude tam i složitý technický výpočet na půl stránky. Laikům většinou stačí fakt + výsledek. A matematické podrobnosti, jinak vesměs nezajímavé pokud nechceš jít vyloženě do hloubky, mohou být pěkně skryty a nezaplácávat místo na stránce a trhat vlákno.
 

DeletedUser24052

Guest
sss

[SPOIL]
a půjde to někdy třeba i na DK foru ?
Jestli víte co tím myslím
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Konecne sa mi to podarilo...

[spoil]...a konecne ste vymysleli daco dobre...[/spoil]

[spoil]Ale mohli by ste to dat aj do hernych svetov.[/spoil]

--------------------------------------------------------------

Pozor pozor kmen [spoil]FIRST [/spoil] a ich akademia [spoil]FIRVL[/spoil] hlada novych clenov.POZOR!!!:diablo:paladin:diablo:paladin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10962

Guest
[SPOIL]uzitecna vecicka :D ted bude na foru same Otevřít :D
[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru