• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

The Elder Scrolls: Skyrim

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak jaké máte dojmy z této hry? Hlavní dějovou linii jsem bohužel už dokončil. Jelikož ale mám pouze 14 řevů, tak pokračuji dále :)

Pár vlastních screenshotů:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
bohužel to nerozjedu, ale hrál jsem to u kámoše a celkem mi to bavilo ;)
 

DeletedUser

Guest
No chce to alespoň slušnější dvojjádro s dostatkem paměti a dostatečnou grafiku. Na mém PC za 9500 Kč to běží při maximálních detailech a rozlišení 1920 x 1200 na 60fps víc fraps neumí. Myslím si, že asi bude na čase pustit nějakou tu korunu, ne? Samozřejmě i v dnešní době je to moje pc škrkavka, ale mám ho rád :)
 

DeletedUser32568

Guest
hmm já to nerozjedu, ale rád bych si zahrál, ale jeden týpek ve wow měl 450fps :D
 

DeletedUser

Guest
Ve Wowku má snad každý hodně fps, není tak náročné jako Skyrim :)
 

DeletedUser32568

Guest
no se silnějším komplem lidi maj kolem 150, ale tenhle to na max. detailech vytáhl na 900fps, ale jinak hraje průměrně na 400 :D
 

DeletedUser

Guest
120 nebo 400 lidské oko už stejně nerozezná. Navíc vůči wowku mám averzi. V životě jsem to nehrál, ale poslouchal o tom každý den. Mám i všechny datadisky po Cataclysm, ale tím vyprávěním se mi to tak zhnusilo, že už to hrát ani nehodlám. TES je hold TES.
 

DeletedUser32568

Guest
je to pravda, ale hezký číslo to je :D teď půjdu hrát Zaklínače a pak si seženu Oblivion, neboť Skyrim nerozjedu :/
Doporučil by jsi mi Morrowind nebo Oblivion ?
 

DeletedUser

Guest
No obojí. Bez Morrowindu nemá cenu hrát Oblivion. Takže nejlépe začít u Areny :) Jinak i Morrowind je moc pěkně graficky i příběhově zpracovaný + má 2 datadisky, takže o zábavu postaráno. Asi si ho také připomenu :)
 

DeletedUser32568

Guest
takže už se mi stahuje Morrowind a já se těším až projedu až po Skyrim - mám rád RPG ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru